Operacja Bazyliszek – Legendy polskie wracają w wielkim stylu!

Operacja Bazyliszek – Legendy polskie wracają w wielkim stylu!

Serię filmów „Legendy polskie”, które studio Platige Image tworzy na zlecenie serwisu Allegro, pewnie doskonale kojarzy większość z Was. Ekipa dowodzona przez Tomasza Bagińskiego uderza ponownie, tym razem biorąc na tapet legendę o bazyliszku. I to w jakim stylu!

Filmy z serii Legendy polskie nie bez powodu są uwielbiane przez widzów – każdy z nich oprócz realizacji na najwyższym, światowym poziomie może się pochwalić także sporą dawką humoru oraz ciekawym podejściem do tematu polskich legend. Nie inaczej jest w przypadku Operacji Bazyliszek, traktującej o potworze, którego wzrok potrafi zamieniać w kamień. Zobaczcie, jak ten stwór został przedstawiony w najnowszej produkcji Platige Image:

 

 

W główną rolę Bogusia Kołodzieja wcielił się znany głównie z ról w filmie Planeta singli oraz serialu O mnie się nie martw aktor Paweł Domagała. Oprócz niego w produkcji możemy zobaczyć Olafa Lubaszenkę (wujek Bogusia, Eugeniusz Bardacha), Michalinę Olszańską oraz Piotra Machalicę, który na ekranie pojawia się co prawda na kilkanaście sekund, ale możemy domniemywać, że odegra większą rolę w następnej produkcji. Nie zabrakło także odniesień do poprzednich Legend polskich – Boguś z wujkiem słuchają wiadomości z radioodbiornika marki Twardowsky.

 

Bardzo nas cieszy, że możemy zobaczyć twórców ze studia Platige Image w tak wysokiej formie – dobrze to wróży filmowi Wiedźmin, za który również odpowiada Tomasz Bagiński i jego ekipa. A jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć filmów z serii Legendy polskie, gorąco zachęcamy do jak najszybszego nadrobienia zaległości. Film Twardowsky 2.0 możecie zobaczyć w TYM miejscu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska