Nasza relacja z gali „Luksusowa Marka Roku 2016”

2016-11-09
Nasza relacja z gali „Luksusowa Marka Roku 2016”

W sobotę odbyła się w Janowie Podlskim siódma już edycja ekskluzywnej gali „Luksusowa Marka Roku”. Najsmaczniejsze dania, wykwintne alkohole, atmosfera luksusu i wspaniali goście – tego wszystkiego można się było spodziewać i dokładnie to zapewnił uczestnikom gali jej organizator Mariusz Pujszo. Ciekawy biznes został nagrodzony tym, co najlepsze. My cieszymy się tym bardziej, że jedną z nagród otrzymało nasze wydawnictwo Marquard Media Polska.

Uczestnictwo w gali tylko po to, by obserwować twórców klasowego biznesu samo w sobie mogłoby być przyjemne. My byliśmy jednak w Janowie nie tylko po to, ale także by odebrać honory. Wydawnictwo Marquard Media Polska, którego częścią jest PLAYBOY, otrzymało w tym roku tytuł Luksusowej Marki Roku! Świetnie się składa, tym bardziej, że przecież w PLAYBOYU zawsze interesował nas luksus.

 

Właściwie nie każdy z naszych czytelników musi to wiedzieć, więc może warto się przedstawić. PLAYBOYA znacie dobrze, ale Marquard? Cóż, wypada powiedzieć, że rzeczywiście jesteśmy jednym z największych wydawnictw prasowych w Polsce. A skąd luksus? Otóż Marquard porusza się właśnie w segmencie lifestyle'owych magazynów luksusowych. Poza PLAYBOYEM wydawnictwo ma w portfolio takie magazyny jak: Cosmopolitan. Harper's Bazaar, Esquire, Hot Moda, Shape, Jamie, Joy i CKM. A skoro jesteśmy w internecie warto wspomnieć, że Marquard prężnie działa też na tym polu. Oprócz serwisów dedykowanych swoim tytułom prasowym należą do nas także: Papilot.pl, Boska.pl, Kozaczek.pl, MilionKobiet.pl, Autostuff.pl, Zeberka.pl, SuperMamy.pl i Voyage.pl. Statuetkę w imieniu wydawnictwa odebrała oczywiście nasza pani prezes Iwona Kossmann.

 

Prezes Marquard Media Polska Iwona Kossmann odbiera statuetkę z rąk Mariusza Pujszo

 

Poza Marquardem statuetki „Luksusowej Marki Roku” otrzymały m.in. takie firmy jak: Grupa Deluxe wraz ze swoim kluczowym produktem Deluxe Original Vodka, Brubeck, Eveline Cosmetics, Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy, Eco Marine, Radio Kolor, BH Meble, Hotel Marina Club, Herbarium Hotel & SPA, Samsung, Renault Talisman. Organizator gali Mariusz Pujszo podkreśla, że gala miała w tym roku charakter międzynarodowy. Oznacza to, że wyróżnione zostały także m.in. szwedzkie jachty Nimbus oraz Rządowa Organizacja z Mauritiusa, w imieniu której statuetkę odebrał minister turystyki Marcel Lindsay.

 

Zabawa "na ściance" 

 

W tym roku po raz pierwszy wręczone zostały także statuetki dla „Twórców Luksusu”. Wyróżnienia trafiły do właściciela Zoo Safari Borysew Andrzeja Pabicha, prezes organizacji Quantumlive Beaty Gogulskiej, prezesa marki Arlekin Piotra Tomaszewskiego oraz projektantki Doroty Goldpoint.

 

Galę poprowadził duet Wiola Wrzesińska i Maciej Orłoś, ale oczywiście na nich nie zamknęła się lista rozpoznawalnych gości obecnych w miniony weekend w Janowie. Imprezę swoją obecnością uświetnili m.in. prof. Michał Kleiber, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Bilguun Ariunbaatar czy Marcin Mroczek.

 

Laureaci pozują do zdjęć 

 

Podczas gali nikt nie nudził się ani przez chwilę – oczywiście dzięki atrakcjom przygotowanym przez organizatorów. I tak na scenie mogliśmy oglądać występy m.in. Natalii Pujszo, Krzysztofa „Kasy” Kasowskiego czy Izabeli Trojanowskiej. Duże zainteresowanie gości wzbudziły też występ znanej z programu „Mam talent” akrobatycznej grupy Delfina i Bartek, pokaz Mistrza Świata Barmanów Krzysztofa Drabika i tanecznej Grupy Pafos. Uczestnicy gali byli również widzami dwóch pokazów mody – Doboty Goldpoint i Larysy Rabińskiej (LAROL). Imprezie towarzyszyły również „targi luksusu” oraz minisympozja m.in. na takie tematy jak konserwacja zabytków i savoir vivre.

 

Poniżej krótka fotorelacja. Autorem wszystkich zdjęć jest Łukasz Giersz.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska