Płytki w kształcie piersi

Płytki w kształcie piersi

Planujesz remont łazienki? Lubisz kobiece piersi? Dobrze się składa. Znaleźliśmy ciekawą propozycję aranżancji wnętrz. Tubądziny i Paradyże mogą się schować.

Amerykańska projektantka Nicole Nadeau proponuje kolekcję wyjątkowych płytek w kształcie kobiecych piersi. Co ciekawe, stopień wypukłości odpowiada piersiom artystki, które posłużyły za model przy projektowaniu kolekcji.

 

fot. artystka i jej piersi / fot. Instagram

 

Każda z płytek wykonanych na bazie Corianu (to wyjątkowo trwały, nieporowaty materiał budowlany) została ręcznie pomalowana na biało i uwieńczona różowym ozdobnikiem w kształcie sutka. Model odnosi się do mitologicznych Amazonek – to wojowniczki, które wycinały sobie jedną pierś, by wygodniej naciągać cięciwę łuku.

 

fot. płytki w trakcie produkcji / fot. Instagram

 

Płytki zostały zaprezentowane w tym roku na nowojorskim Tygodniu Mody. Nie są takie same, nieznacznie różnią się kształtem i formą – nie jest to efektem niedokładności artystki, lecz świadomym zabiegiem – Nadeau stara się w ten sposób pokazać, że nie ma ludzi identycznych. W jej ustach brzmi to autentycznie – sama ma siostrę bliźniaczkę.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska