Surfing nad przepaścią

2016-11-10
Surfing nad przepaścią

Nowy film od Red Bulla sprawi, że szczęki z wrażenia opadną wam do samej podłogi. Ci kolesie surfują na desce po linie zawieszonej pomiędzy jedną górą a drugą. Nie wiadomo czy więcej tu strachu czy niczym nieskrępowanej zabawy. Bo ogrom jednego i drugiego.

Trudny czas dla świata. Dużo się ostatnio dzieje, nie wszystkie z tych wydarzeń muszą się każdemu podobać. Kolesie, których widzicie w tym filmie Red Bulla wymyślili sposób na odreagowanie. I – jak się domyślamy – odreagowują gruntownie jak nigdy! Tylko zobaczcie!

 

 

O co chodzi? Grupa facetów postanowiła zażyć adrenaliny. Pomysł mieli dość niecodzienny. Ci faceci postanowili posurfować na desce po linie zawieszonej między dwoma górami. Widoki? Zapierające dech w piersiach. Emocje? Trudno wyobrazić sobie ich poziom podczas takiego zjazdu. Niebezpieczeństwo? W sumie nie aż takie, bo ślizg kończy się skokiem ze spadochronu (słabo?). Ciarki przechodzą od samego patrzenia. Chcielibyśmy spróbować!

 

Za nagranie filmu, diaboliczny pomysł i – co najważniejsze – wykonanie odpowiadają kolesie z Flying Frenchies – francuskiej grupy „akrobatów, sportowców, performerów, linoskoczków, artystów i ludzi”, jak sami o sobie mówią (w pełni rozumiemy: po takim wyczynie można naprawdę poczuć się człowiekiem!). Warto zresztą prześledzić karierę tej grupy, bo ci goście podobnie szalone rzeczy jak podniebny surfing robią już od 2008 roku, kiedy to jej założyciele Julien Millot i Tancrède Melet spotkali się po raz pierwszy. Czyli trochę już ich zrobili!

 

Dobra, dość gadania. Patrzcie na to!

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska