Aplikacja pomoże z przedwczesnym wytryskiem

2016-11-14
Aplikacja pomoże z przedwczesnym wytryskiem

Przedwczesny wytrysk to mocno wstydliwy problem, który niestety dotyczy dość dużej liczby facetów. Na szczęście można z nim skutecznie walczyć, a z pomocą przychodzi nowoczesna technologia.

Jakiś czas temu pisaliśmy o aplikacji na urządzenia mobilne Alky Recovery, która miała za zadanie pomóc walczyć z nałogiem alkoholowym. Jak się okazuje, nie jest to jedyny problem, w pokonaniu którego może pomóc nowoczesna technologia. Jeśli intymne sytuacje z Waszym udziałem trwają krócej, niż byście sobie tego życzyli, powinniście się zainteresować Pea, czyli Premature Ejaculation App.

 

 

Sam program nie jest jednak niczym niezwykłym – znajdziemy w nim porady oraz ćwiczenia, które powinniśmy wykonywać, aby w decydującej chwili nie opaść z sił zbyt wcześnie. Jednym z zalecanych ćwiczeń jest masturbacja, która jak wiemy potrafi dobrze wpłynąć na męski organizm. Całość podana jest w przystępnej, zrozumiałej formie, niepozbawionej pewnej dawki humoru. Bo jak wiadomo, nie ma co się denerwować i traktować tematu śmiertelnie poważnie – to może być jedna z przyczyn, z której ten problem w ogóle występuje.

 

W chwili obecnej aplikacja jest dostępna tylko dla użytkowników systemu iOS (nie wiadomo niestety, dlaczego – być może jej twórcy przeprowadzili stosowny research i uznali, że to właśnie oni potrzebują pomocy w tej kwestii w pierwszej kolejności). Postanowili oni także wprowadzić interesującą opcję – jeśli znamy kogoś, kto zmaga się z takim problemem, możemy mu zasugerować skorzystanie z aplikacji. Nie jesteśmy przekonani, czy taka forma sugestii jest najbardziej taktownym rozwiązaniem...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska