Taborety z beczek po Jacku Danielsie

Taborety z beczek po Jacku Danielsie

Ci, którzy nie wyobrażają sobie weekendu bez szklaneczki (lub butelki) Jacka Danielsa, a przy okazji cenią sobie oryginalne gadżety, powinni się zainteresować tymi taboretami.

Jeśli meblarska oferta Jyska i Ikei jest dla Was zbyt pospolita i wolicie się otaczać oryginalnymi i niebanalnymi przedmiotami, powinniście się zainteresować tym, co przygotowała firma Heritage Handcrafted. Nie dość, że dzięki niej możemy wyposażyć swój dom lub mieszkanie w niepospolity mebel, to jeszcze przy okazji przysłużyć się bardzo szczytnej idei.

 

Wspomniana firma Heritage Handcrafted oferuje bowiem niecodzienne taborety, do stworzenia których posłużyły beczki ze słynnej dystylerni Jacka Danielsa z miasteczka Lynchburg w amerykańskim stanie Tennessee. Wcześniej leżakowała w nim słynna whiskey. Stołki, które z pewnością byłyby ciekawym elementem wnętrza zarówno mieszkania, jak i baru, są wysokie na 71 centymetrów i szerokie na 48 centymetrów. Cena jednego została ustalona na 195 dolarów, czyli około 815 złotych. Nie jest to z pewnością mało, ale cóż – stylowe przedmioty kosztują, a te, które dodatkowo mogą się pochwalić ciekawą historią dodatkowo zyskują na cenie.

 

 

Jak się jednak okazuje, firma Heritage Handcrafted nie bierze całego zysku dla siebie – jak wcześniej wspomnieliśmy, kupując stołek z beczki po Jacku Danielsie, robi się dobry uczynek. Taborety są bowiem elementem kolekcji „Heritage Made Hero Collection” – 10% zysku z ich sprzedaży jest przeznaczanych przez firmę na fundację opiekującą się amerykańskimi weteranami wojennymi.

 

Taborety są tworzone wyłącznie na zamówienie – czas jego realizacji wynosi od dwóch do czterech tygodni.

 

foto: Heritage Handcrafted

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska