Britney Spears znów kusi! Zobacz najnowszy klip

2016-11-21
Britney Spears znów kusi! Zobacz najnowszy klip

Kto jeszcze pamięta Britney zaczynającą jako niewinna licealistka? Tak było, choć już dość dawno. Później piosenkarka zdążyła zmienić się w wampa i mieć wiele gorszych momentów (które niestety mocno wpływały także na jej wygląd i atrakcyjność). W najnowszym klipie do utworu "Slumber Party" Britney ponownie udowadnia, że potrafi działać na nas, mężczyzn.

Ostatni teledysk Britney może przywodzić na myśl film Oczy szeroko zamknięte. Britney wraz ze śpiewającą z nią w duecie Tinashe znajduje się w luksusowej i nieco mrocznej posiadłości, w której trwa impreza. Nie byle jaka impreza. Jej uczestnicy są poprzebierani, wszystko wokół ocieka seksem. Gwiazda nie byłaby jednak sobą jeśli nie odnalazłaby się świetnie tam gdzie jest. I odnajduje się, a nawet - co więcej - okazuje się może najbardziej wyuzdaną uczestniczką imprezy. A każdy, kto ogląda teledysk widzi już na pierwszy rzut oka, że wyuzdanych kobiet tam nie brakuje.

 

 

W kulminacyjnym momencie klipu Britney pełźnie po stole w stronę elegancko ubranego faceta kręcąc tyłkiem tak, że nie sposób odwrócić oczu, a na końcu zluzuje coś ze stołu i to tuż przed nim. Co takiego zlizuje? Mamy pewien pomysł. W każdym razie scena jest chyba najgorętsza w całym klipie, choć wijących się w ozdobnej bieliźnie kobiet w nim nie brakuje. Zresztą sami zobaczcie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska