Axl Rose zaprojektował zegarek

Axl Rose zaprojektował zegarek

Fani jednej z rockowych legend, czyli grupy Guns n’ Roses - jeśli do tej pory nie wiedzieliście, co chcielibyście dostać pod choinkę, to Wasz problem właśnie sam się rozwiązał.

Niedawno informowaliśmy o nietypowym hołdzie, który legendarnej grupie The Rolling Stones postanowiła złożyć produkująca zegarki firma Zenith. Stworzyła ona czasomierz o nazwie El Primero Skeleton, na którym można było znaleźć słynne logo zespołu Micka Jaggera i Keitha Richardsa. Teraz swój zegarek ma także Axl Rose.

 

 

Muzyk w tym celu nawiązał współpracę ze szwajcarską firmą HYT Watches. Jej efektem jest wyjątkowy czasomierz z niebieską czaszką, wykonaną ze stali damasceńskiej, który po raz pierwszy został zaprezentowany przez dyrektora HYT - Gregory’ego Dourde - podczas Dubai Watch Week. Pan Dourde opowiedział, jak wyglądała współpraca z Rosem:

 

“Axl doskonale wiedział, czego chce. Spotkaliśmy się z nim za kulisami koncertu AC/DC w Bernie, w Szwajcarii. Znał naszą markę i wiedział, że jest innowacyjna i rockandrollowa. Nie tracił czasu na projektowanie swojego modelu całkowicie od nowa, podczas rozmowy dobrze zidentyfikowaliśmy jego ducha. Zegarek jest taki, jaki wymyślił, a my jesteśmy z niego szczególnie dumni.”

 

Wokalista Guns n’ Roses już nosi na ręku swój egzemplarz - można go było zobaczyć na jednym z ostatnich koncertów grupy:

 

 

Ci, którzy chcieliby mieć taki sam zegarek jak Axl Rose, powinni się pospieszyć - firma HYT planuje bowiem przeznaczyć do sprzedaży zaledwie 25 egzemplarzy tego modelu. Trafi on do sprzedaży w grudniu, a został wyceniony na - bagatela - 100 tysięcy dolarów.

 

foto: instagram.com/hytwatches

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska