Pierwszy teaser trzeciej części "Aut" Pixara

2016-11-22
Pierwszy teaser trzeciej części "Aut" Pixara

W każdym z nas facetów drzemie mały chłopiec. Dlatego pokazujemy wam teaser filmu, na który czekaliśmy. I mamy nadzieję, że wy też: na ekrany wejdzie trzecia część „Aut” Pixara.

 

 

Cieszycie się? My bardzo. To „chłopacki” film, który można obejrzeć nawet, jeśli wyrosło się z kreskówek. Nawet jeśli wyrosło się 20 lat temu. Albo z synem, żeby zaszczepić w nim miłość do benzyny, ścigania się i jazdy bokiem. Albo samemu: po prostu, żeby nieźle się bawić.

 

Niewiele szczegółów na temat trzeciej części „Aut” wiadomo. Pierwszy teaser jest raczej dramatyczny, widzimy wyścig i wypadek, w którym poważnych zniszczeń (a raczej obrażeń) doznaje Zygzak McQueen. Trudno dociec, czy do zdarzenia doszło z jego winy, czy raczej padł ofiarą ciosu w plecy od „tych złych”.

 

Fenomen „Aut” zaczął się w 2006 roku, kiedy do kin trafiła pierwsza pełnometrażowa opowieść o Zygzaku, Hudsonie Hornecie i Sally Carrerze oraz przygodach wszystkich najpierw w Chłodnicy Górskiej, a potem na torze wyścigów NASCAR. Dzieciaki pokochały nie tylko głównego bohatera, ale także jego najlepszego przyjaciela Złomka, a tatusiowie mogli wreszcie zacząć zaszczepiać w synach miłość do czterech kółek. Film miał gwiazdorską obsadę, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej (np. Hudsona Horneta dubbingował Paul Newman, a w Polsce Daniel Olbrychski).

 

W 2011 pokazano „Auta 2”. Hollywoodzka produkcja podobała się, ale nie zdobyła aż takiego uznania jak pierwowzór. Do obsady dołączyło za to całe mnóstwo nowych aut, co zaskakujące, sporo europejskich. Możemy się spodziewać, że w trzeciej części lista bohaterów, czyli fascynujących samochodów, znów się poszerzy.

 

Oficjalna premiera filmu w Stanach Zjednoczonych będzie miała miejsce 17 czerwca 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska