Lizaki tylko dla dorosłych

2016-11-28
Lizaki tylko dla dorosłych

Nowojorski artysta Massimo Gammacurta stworzył serię lizaków, które wyglądają bardziej jak nowoczesne rzeźby niż jak zdatne do szybkiego skonsumowania słodycze. W dodatku rzeźby erotyczne jak sama Kamasutra!

Nawiązują one do indyjskiego podręcznika sztuki miłosnej już samą nazwą – KamaSugar (po polsku, powiedzmy, KamaCukier). A także tym co najważniejsze – wystarczy tylko spojrzeć. Lizaki stworzone przez Gammacurtę bardzo sugestywnie przedstawiają kilka pozycji seksualnych. Na tyle sugestywnie, że aż chce się samemu spróbować. I lizaka, i pozycji.

 

 

Umówmy się, w końcu mało jest słodyczy, które kojarzą się równie erotycznie. Lizak to kuszące lolitki, to świadomie wykorzystywany wabik na facetów i wreszcie: to aluzja do seksu oralnego. Małe dzieła sztuki stworzone przez Massimo Gammacurtę nie tylko dowodzą talentu ich twórcy, ale także mogą nakręcać, każdego w kogo dłonie i usta trafią. No bo sami spójrzcie!

 

 

Lizaki Gammacurty wyglądają „zmysłowo” nie tylko dzięki temu co przedstawiają, ale też jak przedstawiają. Na oglądającego działają wyraźne, jaskrawe kolory tych erotycznych słodyczy. Wrażenie robią też wszystkie niby niepotrzebne linie i „pociągnięcia dłuta”. To dzięki nim mamy wrażenie, że pary przedstawione na patyczkach rzeczywiście są w ruchu, a być może nawet rozpływają się w rozkoszy.

 

 

Fajny upominek, co? Obojętnie czy dla żony czy dla kochanki. Pewnie nie taki tani, ale kto wie? Cen detalicznych nie ma. Jeśli lizaki spodobają się komuś na tyle, że zapragnie je mieć – musi odzywać się do samego Gammacurty.

 

 

A jeśli już jesteśmy przy temacie ładnych rzeczy z erotycznym podtekstem to przypominacie sobie płytki łazienkowe w kształcie kobiecych piersi? Warto sobie przypomnieć!

 

fot. Massimo Gammacurta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska