Odważna reklama Larose Paris

2016-11-29
Odważna reklama Larose Paris

Francuska firma produkująca nakrycia głowy wypuściła do sieci reklamę w formie krótkiego filmu erotycznego. Jest i estetycznie, i zmysłowo!

Firma Larose Paris promuje swoją najnowszą kolekcję beretów za pomocą spotu reklamowego nakręconego na poziomie krótkomatrażowego filmu. Dlaczego interesuje nas kolekcja beretów, w dodatku damskich? To proste, zobaczcie tylko piękną aktorkę, która w niej występuje! Piękną i nagą.

 

 

Reklama Larose jest inspirowana nagrodzonym w 1991 roku główną nagrodą w Cannes filmem Piękna złośnica opowiadającym o obiecującym malarzu i jego muzie, czyli tytułowej złośnicy. Spot zatytułowany jest "Fille d’Hérode". W zmysłowej reklamie rysownikowu Adamowi Marcovicowi pozuje ubrana tylko w beret Larose Salme Zimmerlin. Marcovic zacięcie rysuje, rysuje i w końcu tworzy... no właśnie, co? Sami zobaczcie. Podpowiemy tylko, że piękne ciało Zimmerlin raczej go nie rozproszyło.

 

Film został wyreżyserowany przez Charlesa Burroughsa, a wszystkie rysunki, które się w nim znajdują są autorstwa Sharun Okun, żony Markovica. 

 

A berety z nowej kolekcji Larose, które powinny być tu najważniejsze? Oczywiście możecie kupić je partnerce, choćby online. Ceny zaczynają się od 130 dolarów. Ale nawet jeśli nie, jeszcze raz spójrzcie na Zimmerlin!

 

fot. Vimeo

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska