Kalendarz 2017: historia w okładkach PLAYBOYA

2016-12-01
Kalendarz 2017: historia w okładkach PLAYBOYA

Do grudniowego numeru PLAYBOYA dołączyliśmy kalendarz, jak zawsze o tej porze roku. Mamy nadzieję, że będziecie na niego spoglądali przez cały 2017 rok. Jest na co, mimo że tym razem stworzyliśmy coś trochę innego niż zwykle. W okładkach PLAYBOYA zamknięty jest kawał historii. A często są one prawdziwymi dziełami sztuki!

Nie jedna, nie dwie. Dwanaście. Dwanaście okładek, które wybraliśmy z całej historii PLAYBOYA. Najlepsze z najlepszych. Chcecie mieć je na ścianie? My chcieliśmy, więc stworzyliśmy kalendarz. Zobaczcie próbkę tego, co w nim znajdziecie:

 

 

 

W grudniowym numerze PLAYBOYA oprócz kalendarza znajdziecie także artykuł, który go uzupełnia. Opisujemy historię zamkniętą w okładkach magazynu. Ciekawostek nie brakuje. A przy okazji dajemy szansę, żeby pooglądać tych okładek więcej. Bo te z tekstu niekoniecznie pokrywają się z tymi z kalendarza. Pierwsza w historii okładka PLAYBOYA z Marylin Monroe? Sesja kobiet pracujących dla amerykańskiego rządu? Niedawna i słynna „snapchatowa" okładka pierwszego amerykańskiego PLAYBOYA po zrezygnowaniu z pełnej nagości? Dużo ciekawostek, a wrażeń estetycznych jeszcze więcej!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska