Lamborghini w Twoim pokoju – stacja dokująca ESAVOX

Lamborghini w Twoim pokoju – stacja dokująca ESAVOX

Producenci bezprzewodowych głośników prześcigają się między innymi w tym, komu uda się zaprojektować lepiej wyglądający sprzęt. Firmie iXOOST dzięki współpracy z Lamborghini udało się roznieść konkurencję w pył – takiego głośnika jeszcze nigdy nie widzieliście!

iXOOST to firma znana z niecodziennego, oryginalnego i ciekawego designu swoich produktów. Ich najnowsze dzieło to ESAVOX – stacja dokująca, która powstała we współpracy ze słynnym włoskim producentem samochodów sportowych z bykiem w logo. Jest to sprzęt, który chcieliby mieć w swoim salonie nie tylko miłośnicy motoryzacji – ESAVOX po prostu poraża swoim wyglądem.

 

 

W każdym z głośników znalazły się elementy oryginalnego wydechu z Lamborghini, a sam sprzęt został w dużej mierze wykonany z włókna węglowego. Pokrętła i przełączniki również sprawiają wrażenie, jakby zostały żywcem wyjęte z wnętrza nowiutkiego Aventadora lub Huracana.

 

 

Sprzęt, podobnie jak samochody którymi jest inspirowany, został wykonany ręcznie we Włoszech. Całość dysponuje mocą 800 watów i jest zarządzana przez dwa 24-bitowe procesory. ESAVOX jest dostępny w czterech kolorach – czarnym, czerwonym, pomarańczowym i żółtym.

 

 

Ci, którzy będą chcieli postawić ESAVOXa na półce, muszą się przygotować na spory wydatek – firma iXOOST wyceniła swój najnowszy produkt na, bagatela, 24 000 dolarów, czyli na około 100 000 złotych. Nie jest to pierwszy raz, kiedy producent sprzętu muzycznego wchodzi we współpracę z producentem samochodów – niedawno pisaliśmy o współpracy Naim Audio oraz Bentleya, czego efektem były głośniki Mu-so oraz Mu-so QB.

 

iXOOST ESAVOX Automobili Lamborghini from Matteo Panini on Vimeo.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska