The Last Of Us doczeka się kontynuacji!

The Last Of Us doczeka się kontynuacji!

“The Last Of Us” to zdaniem wielu najlepsza gra, jaką można było się cieszyć na PlayStation 3 (w zremasterowanej wersji pojawiła się także na PS4). Po ponad trzech i pół roku od premiery wreszcie doczekaliśmy się informacji o jej drugiej części, nazwanej po prostu “The Last Of Us: Part II”.

3 grudnia 2016 roku odbyła się impreza PlayStation Experience, na którym Japończycy zapowiedzieli mnóstwo nowości, którymi właściciele konsol od Sony będą mogli się cieszyć w najbliższej przyszłości. Zapowiedziana została między innymi trylogia Crash Bandicoot N-Sane Trilogy (sympatyczny jamraj jest jedną z postaci najbardziej kojarzonych z pierwszym PlayStation), druga część Knacka, Uncharted: Lost Legacy oraz Marvel vs Capcom.

 

Wiadomość, która zelektryzowała graczy na całym świecie, została ogłoszona na sam koniec i była swoistą wisienką na torcie. Dowiedzieliśmy się bowiem, że japońskie studio Naughty Dog (odpowiedzialne między innymi za cztery części Uncharted) pracuje nad kontynuacją gry, przez wielu uważanej za ich magnum opus, czyli The Last Of Us: Part II. Dalsze losy Ellie i Joela zostały zapowiedziane klimatycznym trailerem, w którym widzimy dziewczynę (nieco starszą niż w “jedynce”), która siedzi w pokoju i gra na gitarze, a otoczenie nie sprawia zbyt dobrego wrażenia. Pojawia się także główny bohater poprzedniej części, chociaż nie widzimy jego twarzy.

 

 

Fanom pierwszej części gru trudno powstrzymać się od entuzjazmu, jednak czekając na “dwójkę” musimy uzbroić się w cierpliwość - gra “znajduje się w bardzo wczesnej fazie rozwoju” i na pewno nie ujrzy światła dziennego w 2017 roku. Ani też w 2018... 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska