Kristen Stewart w nowym klipie Rolling Stonesów

2016-12-05
Kristen Stewart w nowym klipie Rolling Stonesów

2 grudnia ujrzała światło dzienne nowa płyta Rolling Stonesów. To wielki zespół, ale stary, więc rozumiemy, że nie wszyscy musicie się tym faktem ekscytować. Co innego teledysk do promującej album "Blue & Lonesome" utworu "Ride 'Em On Down". Ten zwróci waszą uwagę dzięki występującej w nim seksownej Kristen Stewart.

Ride 'Em On Down nie jest autorską piosenką napisaną przez Micka Jaggera i Keitha Richardsa. To cover klasycznego utworu Eddie'go Taylora, nieco zapomnianego dziś bluesmana z delty Mississippi. Jednak, jak już mówiliśmy, dla większości z was główną atrakcją wcale nie będzie Jagger śpiewający starego bluesa, ale Kristen Stewart, która zgodziła się zagrać w klipie. Cóż, która młoda i seksowna aktorka odmówiłaby zagrania u legendarnych Stonesów? Zobaczcie:

 

 

Znana głównie z filmowej sagi Zmierzch Kristen Stewart rzeczywiście jest dziewczyną, która może skłonić do obejrzenia klipu nawet tych, którzy nie bardzo interesują się legendami rocka. Szczególnie, że teledysk stworzony przez Francoisa Rousseleta pozwolił jej pokazać charakter. Kristen kręci się po Los Angeles klasycznym Fordem Mustangiem. Ma na sobie mocno skrócony t-shirt, bez stanika, w niektórych scenach liże lizaka, w innych tańczy na stacji benzynowej. Jest sexy!

 

Aż przypomina się Anybody Seen My Baby?, teledysk Rolling Stonesów z 1997 roku, w którym wystąpiła jeszcze wtedy stosunkowo mało znana Angelina Jolie. Myślicie, że Kristen Stewart zrobi porównywalną karierę? Mamy nadzieję, że tak. Jagger i Richards to w końcu nieźli mecenasi!

 

 

A skoro już jesteśmy przy Stonesach – polecamy klasyczny wywiad PLAYBOYA z Keithem Richardsem.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska