Gra, która cię nakręci

2016-12-05
Gra, która cię nakręci

"Mind Wreck" to gra, której celem jest wpłynięcie na popęd seksualny gracza. Zgadnijcie w jaki sposób. No przecież nie może chodzić o zatrzymanie go! Jest dokładnie odwrotnie.

Grę wymyślił Tom McManus, nowojorczyk na co dzień pracujący jako grafik i projektant stron internetowych. Wbrew temu, czym facet zwykle się zajmuje, Mind Wreck to planszówka przeznaczona dla dwóch osób. Czyli trochę gra, a trochę sypialniana rozgrzewka. Chcecie zagrać? Nie tak szybko! Rzecz nie zostanie wyprodukowana dopóki McManus nie zbierze potrzebnych mu funduszy na Kickstarterze. Kibicujemy! W końcu rzecz z dodatnim wpływem na czyjś popęd seksualny to rzecz zupełnie w stylu PLAYBOYA!

 

Mind Wreck to gra strategiczna. Brzmi bardzo prawdziwie, w końcu w uwodzeniu to ona się liczy! Jak wygląda rozgrywka? Uważajcie! Okazuje się, że Mind Wreck to nie tylko gra planszowa, ale i... gra wstępna! Żeby wygrać, musisz zebrać trzy karty zwycięstwa albo... doprowadzić drugiego gracza do orgazmu! Nie ma co ukrywać – już nam się podoba! Jedną kartę zwycięstwa dostaje się za każdym razem, kiedy dotrze się do umieszczonego na planszy „punktu g". Może nawet dorzucimy się do przedsięwzięcia...

 

Jak przyznaje twórca gry, swoje dzieło testował on przez wiele bezsennych nocy! Słowo „bezsenne" mówi chyba wszystko o poziomie rozgrywki. Albo raczej o planowanej funkcji gry, którą – jak wnioskujemy – spełnia ona dokładnie tak, jak powinna. McManus zaprojektował Mind Wreck w ten sposób, by rozgrywka stopniowo budowała napięcie między parą graczy. Jeśli jeden z nich ma szczęście, może nawet rzucić partnera na kolana. I to dosłownie!

 

Trzeba przyznać, że gra wygląda na całkiem sprytnie pomyślaną. Instrukcja zaczyna się nie od opisu początku rozgrywki, ale od słów „ubierz się odpowiednio". Bo tak, jak seks wcale nie zaczyna się w łóżku, tak wygląda na to, że rozgrywka w Mind Wreck nie zaczyna się przy stole z rozłożoną planszą. Tomie McManusie, wygląda na to, że chyba wiesz o co w tym wszystkim chodzi! Tym bardziej życzymy ci powodzenia!

 

 

fot. Kickstarter

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska