Zabawkowy tor wyścigowy w cenie (niezłego) samochodu

Zabawkowy tor wyścigowy w cenie (niezłego) samochodu

Jeśli akurat pracujesz nad listą dla Świętego Mikołaja, to polecamy rzucić okiem na najnowsze dzieło firmy Slot Mods.

Firma ta przygotowała bowiem coś, co powinno przypaść do gustu tym, którzy po pierwsze pragną znów poczuć się jak mali chłopcy (a podobno każdy mężczyzna jest nim w jakiejś części), a po drugie darzą szczególną estymą wyścigi polegające na wjeździe pod górę (jak chociażby opisywany przez nas jakiś czas temu rekord na Pikes Peak).

 

 

Ich dzieło to tor wyścigowy, zbudowany ręcznie, z dbałością o detale. Modele poruszają się po specjalnych szynach, więc w wyścigach kluczowe jest odpowiednie operowanie prędkością, gdyż w przypadku zbyt szybkiej jazdy samochód po prostu może wypaść z szyn. W skład zestawu, oczywiście oprócz samego toru, wchodzi sześć miniaturowych aut i dwa kontrolery, a a także system, który ma za zadanie mierzyć czas okrążeń.

 

 

Po złożeniu zamówienia należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ czas jego realizacji wynosi od trzech do czterech miesięcy. Ze względu na jakość użytych materiałów, przywiązanie do detali oraz wspomniany wcześniej fakt, że wszystko jest tworzone ręcznie, cena jest… no cóż, sami oceńcie jaka - twórcy wycenili bowiem swoje dzieło na 50 tysięcy dolarów.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska