Szybcy i wściekli po raz ósmy – jest zwiastun!

Szybcy i wściekli po raz ósmy – jest zwiastun!

Trudno sobie wyobrazić tę serię filmów bez Paula Walkera, ale skoro poprzednia część okazała się wielkim kasowym sukcesem, to kolejny sequel wydawał się nieunikniony. I rzeczywiście – właśnie ukazał się zwiastun ósmej już odsłony tej słynnej serii.

Trudno stwierdzić, jak trudna misja stanie tym razem przed Dominiciem Toretto i jego dzielną ekipą – wiemy z całą pewnością, że jej podołają, niszcząc przy tym trudną do oszacowania liczbę samochodów i budynków. Jeśli jesteście fanami serii w jej klasycznym wydaniu (czyli raczej trzech pierwszych części, skupiających się na tuningu i nielegalnych wyścigach ulicznych), a „siódemka” wydawała Wam się groteskowa w swojej niedorzeczności, to najnowsza odsłona zapewne nie przypadnie Wam do gustu. Wnioskując po zwiastunie, będzie grubo – przekonajcie się na własne oczy:

 

 

Z oczywistych względów w filmie zabraknie Paula Walkera – twórcy filmu na szczęście porzucili pomysł zatrudnienia jednego z jego braci. Na ekranie zobaczymy starych znajomych, na czele z Vinem Dieselem (Dominic Toretto), Dwayne’m „The Rock” Johnsonem (Luke Hobbs), Michelle Rodriguez (Letty Toretto). Pojawi się także Jason Statham, który zadebiutował w poprzedniej części serii w roli Deckarda Shawa. Oprócz nich pojawią się także nowe twarze w serii – Charlize Theron, Kurt Russell oraz znany fanom Gry o tron Kristofer Hivju.

 

Film trafi do kin w drugiej połowie kwietnia 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska