Assassin's Creed w wersji filmowej - zobacz zwiastun

2016-12-12
Assassin's Creed w wersji filmowej - zobacz zwiastun

Jedna z najsłynniejszych gier ostatnich lat, niczym "Mortal Kombat" czy "Tomb Raider", wkrótce doczeka się ekranizacji. Film "Assassin's Creed" z Michaelem Fassbenderem w roli głównej będzie miał swoją premierę już za kilka dni (u nas na początku stycznia). A już teraz możecie zobaczyć jego zwiastun. Polecamy!

Assassin's Creed to oryginalnie seria przygodowych gier akcji autorstwa Ubisoftu. Ich fabuła koncentruje się na odwiecznym konflikcie templariuszy i asasynów. Wskutek działania magicznych artefaktów akcja gier dzieje się i w teraźniejszości i przeszłości. Najważniejsze jednak, że dzięki niepowtarzalnej dynamice rozgrywki tytuł wciągnął miliony graczy z całego świata i to na dobrych kilka części.

 

 

W nadchodzącym filmie w reżyserii Jeda Kurzela wystąpią prawdziwe gwiazdy - Michael Fassbender, Marion Cotillard i Jeremy Irons. Zapowiada się więc nie tylko wartka akcja i obiecujące efekty specjalne, ale i spotkanie z aktorstwem najwyższej próby. Rzecz nadchodzi wielkimi krokami. Światową premierę filmu Assassin's Creed wyznaczono już na 21 grudnia tego roku, czyli jeszcze przed Świętami. My w Polsce też nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Na ekrany kin w naszym kraju film wejdzie już 6. stycznia.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska