SNOWFEST 2017 - Amfiteatr i Skocznia Skalite w Szczyrku

2016-12-15
SNOWFEST 2017 - Amfiteatr i Skocznia Skalite w Szczyrku

Już 10 i 11 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w Szczyrku podczas SnowFest Festival 2017. NERO, Pendulum oraz Gooral pierwszymi ogłoszonymi artystami najbliższej edycji! Kolejnych poznacie jeszcze przed końcem roku.

Występ NERO, zdobywców nagrody Grammy to prawdziwa gratka dla fanów dubstepu. Brytyjczycy zagrają w Polsce po raz pierwszy. Na scenie T-Mobile Electronic Beats, partnera muzycznego tegorocznej edycji SnowFest, usłyszymy energetyczny dj set Pendulum z Mc Verse. Australijska legenda powraca na sceny światowych festiwali w najlepszej formie.

 

SnowFest łączy najlepszą elektronikę ze śnieżnym szaleństwem, stąd naturalna obecność sceny T-Mobile Electronic Beats.

 

 

Czwartą edycję SnowFest Festival przenieśliśmy do Szczyrku - najprężniej rozwijającego się kurortu górskiego w Polsce. Całkowicie zrewolucjonizowaliśmy formułę zawodów. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi drużynowymi mistrzostwami Air Strike - czekają Was także indywidualne zawody Big Air.

 

Dwudniowe bilety „DAY & NIGHT" z grudniowo-styczniowej puli kosztują 140 zł. Sprzedaż trzeciej puli rusza od 1 lutego, wtedy bilety kupicie w cenie 180 zł. Ilość biletów „DAY & NIGHT" jest ograniczona!

 

W ramach współpracy T-Mobile przygotował dla swoich klientów specjalną 50% zniżkę na bilety. By z niej skorzystać wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści „Snowfest” na numer 80557. Otrzymany kod rabatowy należy podać przy zakupie biletów na stronie: www.snowfest.pl/eb

 

Bilety na wydarzenie dostępne są także w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.


* bilet DAY & NIGHT uprawnia do wejścia na koncerty dzienne, zawody sportowe oraz imprezy nocne a
taże do zakupu skipassów z 20% zniżką w:
- Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim
- Beskid Sport Arena

 

NERO
Londyńczycy, zdobywcy nagrody Grammy, wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Zespół tworzą producenci Daniel Stephens, Joe Ray oraz wokalistka Alana Watson. Mają na koncie dwa doskonałe albumy studyjne, które szturmem wzięły światowe listy przebojów. Ich debiutancki krążek “Welcome Reality” przez wiele tygodni nie schodził z pierwszego miejsca UK Album Chart, a ubiegłoroczna płyta Beetween II Worlds zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboard Magazine.
Mimo, że kalendarz Nero wypełniony jest występami w ramach międzynarodowych tras, znajdują czas na wyjątkowe projekty. Klasyczne, gitarowe wykształcenie Joe, wielbiciela muzyki barokowej oraz 12 lat gry na wiolonczeli Daniela zaowocowało powstaniem Dubstep Symphony, wykonanej z Orkiestrą Filharmonii BBC. Muzyka zespołu znalazła się także na ścieżce dźwiękowej do filmów Wielki Gatsby i World War Z. Znani są również z remiksów utworów takich artystów, jak: Daft Punk, Calvin Harris, N*E*R*D*, La Roux czy The Streets.

 

 

PENDULUM
Po 4 latach przerwy Pendulum wróciło na główne sceny najważniejszych festiwali. Zespół pracuje także nad wydaniem nowego albumu. Grupa powstała w roku 2002 w Australii. Ich pierwszy krążek Hold Your Colour zapisał się w historii, jako najlepiej sprzedająca się płyta z muzyką drum `n bass. Drugi album In Silico zaledwie tydzień po premierze znalazł się na drugim miejscu sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Na trzecim, ostatnim albumie mogliśmy usłyszeć m.in.: Stevena Wilsona z zespołu Porcupine Tree, czy muzyków z formacji In Flames. Występy Pendulum to potężna energetyczna dawka drum `n bassowych rytmów. Podczas festiwalu będziemy mogli usłyszeć zarówno legendarne przeboje zespołu, jak i najnowsze remiksy.

 

 

GOORAL

Producent muzyczny, który zasłynął dzięki oryginalnemu łączeniu muzyki elektronicznej, drum’n’bass i dubstepu z etniczną muzyką góralską. Jego kariera zaczęła się w 2003 r., kiedy jego remiks Whole Lotta Love Led Zeppelin zadebiutował na drugim miejscu w notowaniach radia Bis. W swoim dorobku Gooral ma występy m.in. na: Sziget Festival, Colours of Ostrava, Przystanek Woodstock czy Exit. Jego najnowsza płyta Khabaya ukazała się w październiku 2016 roku i to właśnie materiał z ostatniego krążka będzie można usłyszeć podczas jego występu na festiwalu SnowFest.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska