Gwiazdy śpiewają "All I Want for Christmas is You" w samochodzie

2016-12-16
Gwiazdy śpiewają "All I Want for Christmas is You" w samochodzie

Pewnie już znacie Jamesa Cordena. To ten gość, który zaprasza gwiazdy do własnego samochodu, gawędzi z nimi, a w przerwach śpiewa wraz z nimi piosenki. I kręci to wszystko, a następnie wrzuca na YouTube'a, bijąc przy okazji rekordy oglądalności. Najnowszy odcinek jest oczywiście świąteczny, a gwiazd w nim nie brakuje!

Można spokojnie powiedzieć, że Carpool Karaoke Jamesa Cordena to największy youtubowy hit tego roku. Gwiazdy, które wzięły udział w jego show trudno byłoby policzyć na palcach nawet kilku rąk. Nam najbardziej podobał się chyba odcinek z Michelle Obamą, zresztą nawet wam o nim wspominaliśmy. Ale kogo tam nie było? Lady Gaga, Madonna, Adele, Britney Spears, Stevie Wonders czy członkowie Red Hot Chili Peppers.

 

Pomysł na odcinek świąteczny był natomiast najlepszy, na jaki można wpaść. Jaka piosenka musiała więc zostać zaśpiewana? Oczywiście All I Want for Christmas is You. A kto musiał ją zaśpiewać? Oczywiście Mariah Carey. I to nie sama. Poza gwiazdą, która oryginalnie śpiewała tę piosenkę mamy jeszcze parę osób, które jej towarzyszą: Lady Gagę, Adele, Eltona Johna czy Selenę Gomez...

 

Zresztą po prostu zobaczcie:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska