Zbyt długa kolejka do baru? Oto rozwiązanie!

Zbyt długa kolejka do baru? Oto rozwiązanie!

Pay @ Pump to wynalazek, który został stworzony po to, by nikt nie musiał zbyt długo czekać na swoje piwo.

Pomysł wydaje się genialny w swojej prostocie – firma Barclaycard stworzyła banalnie prostego w obsłudze mechanicznego barmana. Wystarczy podstawić szklankę, przystawić kartę umożliwiającą płatności dotykowe i voila – maszyna sama doskonale wie, jaką ilość płynu ma nalać. Cały proces zajmuje około 60 sekund.

 

 

Automatyczny barman został zaprojektowany po tym, gdy przeprowadzono ankiety dotyczące czasu oczekiwania na piwo w barach w Wielkiej Brytanii. Okazało się, że ten okres wynosi średnio około dwunastu minut. Tami Hargreaves, dyrektor działu płatności cyfrowych w Barclaycard tak chwali wynalazek swojej firmy:

 

„Jeśli próby wypadną pomyślnie, Pay @ Pump może trafić nie tylko do barów i pubów, ale także przyspieszyć obsługę podczas koncertów i festiwali – być może już podczas British Summer Time Hyde Park w 2017 roku”.

 

 

Urządzenie ma być stosowane do nalewania piw typu ale – w ich przypadku kąt nalewania i precyzja nie są tak istotne, jak w przypadku piw typu lager. Z jednej strony rozwiązanie nam się podoba – nikt wszak nie lubi stać długo w kolejkach. Z drugiej zaś wybieramy się do barów i pubów właśnie po to, aby mieć kontakt z innymi ludźmi – a dzięki Pay @ Pump odpada nam przynajmniej jedna osoba.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska