Kalendarz adwentowy dla miłośników whisky

2016-12-19
Kalendarz adwentowy dla miłośników whisky

Idea kalendarza adwentowego z czekoladkami może niekoniecznie trafia do każdego playboya. No chyba, że zamiast czekoladek codziennie wieczorem wypijać dobrą whisky. W ten sposób rzeczywiście oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia robi się przyjemniejsze...

W pudełku, które widzicie na zdjęciu znajdują się 24 buteleczki najprzedniejszych whisky. Każda do wypicia jednego dnia grudnia. I każda inna. Jakie alkohole znajdują się w środku? To oczywiście niespodzianka, ale producent zapewnia, że nawet koneser może dzięki kalendarzowi poznać coś nowego. I dobrego. O jakości alkoholi może zresztą świadczyć cena kalendarza, która wynosi 299.95 funtów. Czy warto? Chyba tak. Zwłaszcza, że w skład kalendarz wchodzą m.in. pewna 50-letnia szkocka warta jakieś 700 dolarów za butelkę, a nawet pewna whisky tajwańska.

 

Kalendarz może mieć dodatkowy atut. Jeśli sprezentujecie go prawdziwemu miłośnikowi whisky, a jemu szczególnie zasmakuje jedna z próbek, macie już z głowy prezent świąteczny! Możecie położyć mu pod choinką całą butelkę. A whisky to przecież jeden z lepszych prezentów dla gentlemana.

 

 

Kalendarz, o którym tutaj piszemy nie jest pierwszą propozycją tego typu skierowaną do facetów – przypomnicie sobie najseksowniejszy kalendarz adwentowy przygotowany przez Love Magazine, w przygotowaniu którego wzięły udział m.in. Kim Kardashian, Irina Shayk czy Emily Ratajkowski.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska