John Wick: Chapter 2 – jest pierwszy zwiastun

John Wick: Chapter 2 – jest pierwszy zwiastun

Mamy wrażenie, że w ostatnich czasach brakuje filmów akcji z prawdziwego zdarzenia – ileż można oglądać kolejne odsłony przygód tych samych superbohaterów…

John Wick z 2014 roku z Keanu Reevesem w roli głównej nie był z pewnością najambitniejszym filmem w historii, ale była to jego niewątpliwa zaleta. Było to czysto rozrywkowe kino akcji, które nie aspirowało do bycia niczym więcej i dzięki temu odniosło sukces. Powrót do stylistyki kojarzącej się z latami osiemdziesiątymi trafiło w gusta widzów. Nie dziwi zatem decyzja twórców o stworzeniu kontynuacji, która została nazwana po prostu John Wick: Chapter 2. Właśnie ukazał się jej pierwszy zwiastun.

 

 

Wiemy już, że jednego z pewnością w tym filmie nie zabraknie – akcji. Oprócz Keanu Reevesa (który wydaje się być w podobnym stopniu odporny na upływ czasu jak Krzysztof Ibisz) w roli tytułowej na ekranie zobaczymy także Laurence’a Fishburne’a – o tak, ten duet zdecydowanie budzi dobre wspomnienia. Partnerować im będą między innymi Lance Reddick, który pojawił się także w pierwszej części Johna Wicka, Ian McShane oraz Peter Stormare. Premiera filmu została zaplanowana na 10 lutego 2017 roku – wiecie już zatem, na jaki film wybrać się do kina w Walentynki!

 

John Wick: Chapter 2 to nie jedyny interesujący film, jaki będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin w nadchodzącym roku. Wiemy już, że lada moment zostanie ukończona kontynuacja kultowego Blade Runnera, zapowiedziane zostało także Milczenie, czyli najnowsze dzieło Martina Scorsese, a także Dunkierka Christophera Nolana i kolejna część Szybkich i wściekłych.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska