Jak pracuje Wilk z Wall Street?

2017-01-03
Jak pracuje Wilk z Wall Street?

Najnowsza kampania internetowego serwisu Westwing to naprawdę atrakcyjna sprawa! Oczywiście jeśli jesteście ciekawi jak mogą wyglądać odtworzenia biurek takich postaci jak słynny Wilk z Wall Street Jordan Belfort, Miranda Priestly z filmu „Diabeł ubiera się u Prady” albo król Jerzy VI.

Jak powinien wyglądać gabinet człowieka sukcesu? Jedno nazwisko: Jordan Belfort, prawdziwa postać, która jednak większą sławę zyskała dzięki wcielającemu się w nią Leonardo DiCaprio w obsypanym Oscarami hollywoodzkim hicie. Jego gabinet dokładnie to obrazuje. A biuro bezlitosnej i nieco apodyktycznej kobiety sukcesu? Tutaj za wzór może służyć Miranda Priestly, główna bohaterka filmu Diabeł ubiera się u Prady, jak powszechnie wiadomo wzorowana na Annie Wintour, słynnej redaktor naczelnej „Vouge'a”. Komu jak komu, ale Królowi Jerzemu VI (znanemu z roli Colina Firtha w filmie Jak zostać królem?) także nie brakowało klasy. To ostatnia postać, której gabinet postanowili zrekonstruować ludzie z Westwing.

 

 

Jak się domyślacie biuro Belforta reprezentowało (reprezentuje?) elegancki i funkcjonalny minimalizm, gabinet Mirandy Priestly to coś więcej niż biuro – jest wygodne niczym dobrze urządzony salon, a Króla Jerzego VI solidny, elegancki, męski i... nieco vintage'owy. Zresztą sprawdźcie sami na załączonych zdjęciach.

 

 

Akcja polega oczywiście na tym, że wszystkie meble, które wykorzystano do rekonstrukcji gabinetów możecie kupić dzięki Westwing. Ciekawe ile osób skusi się na urządzenie w swoich mieszkaniach albo biurach dokładnie takich gabinetów!

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska