Materiał z planu filmu „Pitbull: Niebezpieczne kobiety"

Materiał z planu filmu „Pitbull: Niebezpieczne kobiety"

Twórcy zapowiadają, że najnowsza część „Pitbulla” odmieni standardy w polskim kinie akcji. Premiera zapowiadana jest na 11 listopada, ale już teraz mamy dla was materiał z planu. Zobacz niebezpieczne kobiety w akcji.

Pierwsza część trylogii Patryka Vegi odniosła niemały sukces. Film „Pitbull: Nowe porządki” obejrzało prawie 1,5 miliona widzów. Wszystko wskazuje na to, że z „Niebezpiecznymi kobietami” będzie podobnie.

 

Twórcy wzięli sobie do serca fakt, że aż 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji w 2015 roku stanowiły kobiety. Stąd pomysł na film, którego głównymi bohaterkami będą nieustraszone policjantki. Wcielą się w nie: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska i Joanna Kulig. Wszystkie aktorki wystąpią w filmie w rolach skrajnie odmiennych, niż te, do których przyzwyczaiły widzów. Oczywiście paniom sekundować będą aktorzy. Wśród nich: Artur Żmijewski, Andrzej Grabowski, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski i Tomasz Ośwęcimski.

 

 

Reżyser Patryk Vega zapowiada film w ten sposób:

 

„Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej. Oprócz bohaterów z „Nowych porządków" granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy - po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli - Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański."

 

Myślicie, że nowy „Pitbull" odniesie sukces porównywalny z poprzednimi częściami?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska