„PolandJa" – mamy naprawdę złe przeczucia…

2017-01-12
„PolandJa" – mamy naprawdę złe przeczucia…

Jeśli wydawca filmu postanawia go reklamować hasłem „Lajf is brutal i full of zasadzkas”, to dużo to mówi zarówno o nim, jak i o widzach, do których chciałby dotrzeć ze swoim dziełem.

Premiera kolejnej zwariowanej polskiej komedii zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas został zaprezentowany plakat filmu PolandJa – internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Teraz możemy obejrzeć pierwszy zwiastun tego filmu, i cóż… Może i jest zbyt wcześnie, żeby ferować wyroki na temat jego poziomu, ale wygląda na to, że scenarzyści wraz z reżyserem wykazali się podobnym poziomem kreatywności i poczucia humoru, co ludzie odpowiedzialni za wspomniany plakat.

 

 

Zwiastun filmu pełni konkretną funkcję – ma zachęcić potencjalnych widzów do wydania pieniędzy na bilet do kina, zatem najczęściej wybiera się do niego najlepsze, lub w przypadku komedii najzabawniejsze, momenty z filmu. Jeśli na ten zabieg zdecydowali się twórcy PolandJi, to włos na głowie jeży się na samą myśl o tym, jak musi wyglądać cały film. Wygląda na to, że czeka nas powtórka z rozrywki – dzieło Cypriana T. Olenckiego ma szansę dorównać Kac Wawie.

 

Nie można jednak powiedzieć, że na ekranie zobaczymy złych aktorów – w obsadzie znaleźli się między innymi Janusz Chabior, Jakub Gierszał i Jerzy Radziwiłowicz, a więc aktorzy, którzy mają w dorobku naprawdę solidne pozycje. Z drugiej strony mamy jednak Borysa Szyca, Romę Gąsiorowską i Michała Żurawskiego, a więc trio ze wspomnianej Kac Wawy.

 

Premiera filmu została zaplanowana na 17 lutego. Przekonany się wówczas, czy widzowie dadzą się złapać w tę zasadzkę.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska