Kawa Jacka Daniel'sa: smak whiskey na śniadanie

2017-01-13
Kawa Jacka Daniel'sa: smak whiskey na śniadanie

Jack Daniel's na śniadanie? Od teraz to możliwe. Słynna firma weszła na rynek kawy i stworzyła coś dla jej miłośników. Uwaga! Kawa ma posmak whiskey z Tennessee.

Kochasz amerykańską whiskey? Chciałbyś ją pić codziennie, najchętniej od rana, ale nie za bardzo jesteś gotowy na to, by przylepiono ci etykietkę alkoholika? Jack Daniel's spieszy z pomocą.

 

Firma zdecydowała się stworzyć i skierować na rynek własną kawę. Nazywa się Jack Daniel's Tennessee Whiskey Coffee. To 100 proc. ziaren Arabiki, które zostały średnio wypalone, a na końcu nasycone smakiem i zapachem słynnego napoju: Old No. 7.

 

Niestety, od picia tej kawy nie zaszumi ci w głowie, bo to napój w 100 proc. bezalkoholowy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dolać ulubionego trunku lub postawić szklaneczkę z Jackiem przy filiżance i popijać z obu.

 

Kawa to nie jest jedyna „pozaalkoholowa” działalność firmy Jack Daniel's. Od lat robią bardzo popularne za oceanem (można je kupić także w Polsce) sosy barbecue i marynaty do mięs. Smaków jest całe mnóstwo, w każdym „maczał palce” master blender Jacka. Do tego dochodzi merchandising, czyli licencje na gadżety. Kawa wydaje się więc naturalną konsekwencją ekspansji.

 

Ciekawe, czy jednemu z najsłynniejszych samozwańczych „ambasadorów” Jacka Daniel'sa, czyli Lemmy'emu Kilmisterowi z Motorhead (zmarł pod koniec 2015 roku), smakowała by nowa kawa...

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska