Piękne głośniki do smartfona, które nie potrzebują zasilania

2017-01-13
Piękne głośniki do smartfona, które nie potrzebują zasilania

Praktycznie wszystkie głośniki, które możecie podłączyć do waszych smartfonów potrzebują zasilania, prawda? Ten działa inaczej. A poza tym naprawdę świetnie wygląda. Można powiedzieć: klasycznie, jak muzyka, którą był inspirowany.

Jaka to muzyka? Klasyczny jazz, a szczególnie facet, którego znamy wszyscy i który wprost im patronuje, i którego możecie dostrzec na powyższym zdjęciu. Głośnik nazywa się Louis Smartphone Analog Speaker. Już wiecie? Chodzi oczywiście o Louisa Armstronga.

 

 

Producenci zachwalają, że głośnik potrafi wydobyć ze smartfona naprawdę porażającą jakość i to zupełnie bez użycia elektronicznych komponentów. Pasuje do każdego modelu smartfona i zaprojektowany jest tak, by – co za niespodzianka! – jego design gdzie tylko się da wykorzystywał motyw trąbki, instrumentu tak bliskiego Armstrongowi.

 

 

Jak to działa? Dźwięk prosto ze smartfona przechodzi do będącego częścią głośnika pomieszczenia akustycznego. Czyli wszystko odbywa się naturalnie – dzięki pogłosowi i odpowiedniemu projektowi głośnika. Do konstrukcji zostało użyte drewno bukowe. Dla właściwości akustycznych, ale także dla wizualnych. No bo przyznajcie, że taki drewniany i nie podłączony do niczego żadnym kablem głośnik wygląda efektownie, prawda? Zresztą jak wygląda, tak brzmi – gładko i vintage'owo.

 

 

Inne zalety? Przede wszystkim jedna: to dopiero nazywa się Plug & Play! Wystarczy położyć telefon w odpowiednik miejscu głośnika i działa bez pudła.

 

 

Louis Smartphone Analog Speaker jest dostępny w trzech kolorach: naturalnym, żółtym i ciemnoszarym i kosztuje niecałe 160 dol. Do kupienia oczywiście przez internet.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska