PLAYBOY Exclusive Night w klubie The View – filmowa relacja

2017-01-16
PLAYBOY Exclusive Night w klubie The View – filmowa relacja

2 grudnia 2016 roku odbyła się w warszawskim klubie The View impreza PLAYBOYA. Były króliczki, znakomici goście, świetny DJ z najlepszą muzyką i zabawa do rana. Zobaczcie film z imprezy!

Imprezy PLAYBOYA to gwarancja jakości. Nie jesteśmy skromni. Nie wierzycie? Przekonajcie się więc na własne oczy oglądając film, który nakręciliśmy podczas PLAYBOY Exclusive Night w klubie The View.

 

 

Gościem specjalnym imprezy był David Doyle znany też jako DJ Star, czyli pochodzący z Wielkiej Brytanii oficjalny rezydent imprez PLAYBOYA. Facet zapewnił nam świetną zabawę przy najlepszej muzyce, serwując uczestnikom imprezy taneczny miks popu, r'n'b, house'u, funku i soulu. O niezbędny na imprezie alkohol zatroszczył się natomiast Gentleman Jack Polska.

 

No i rzeczywiście – bawiliśmy się świetnie. Wyglądało na to, że liczni goście zgromadzeni w The View wcale nie bawili się gorzej. Było dużo tańca, pełno seksownych kobiet i – jak to w The View! – piękny widok na Warszawę.

 

Warto wspomnieć, że podczas PLAYBOY Exclusive Night bawiło się z nami także grono celebrytów. Wśród nich m.in.: Sebastian Fabijański, Dawid Ozdoba, Sylwia Nowak, Marcin Czyżewski czy Joanna Derengowska.

 

Fotorelację z imprezy możecie zobaczyć TUTAJ.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska