Złote słuchawki Bose’a od ColorWare

2017-01-18
Złote słuchawki Bose’a od ColorWare

Coś dla tych, którzy lubią high-endowe gadżety.

Kojarzycie firmę ColorWare? Jeśli nie, oto krótkie przypomnienie – przedsiębiorstwo zajmuje się „tuningowaniem” różnych sprzętów codziennego użytku i, używając skrótu myślowego, jest dla świata gadżetów tym, kim Brabus dla Mercedesa. I nie ogranicza się przy tym do jednej marki – zdarzało im się modyfikować różne konsole, głośniki bluetooth, pady, a także słuchawki.

 

I właśnie tych ostatnich dotyczy niniejszy tekst. Firma ColorWare postanowiła bowiem na swój sposób przerobić produkt Bose’a, a konkretniej model słuchawek QuietComfort 35. Od oryginalnych różnią się tym, że ich elementy zostały pokryte 24-karatowym złotem. Nie zastosowano żadnych modyfikacji, jeśli chodzi o technikalia – słuchawki od ColorWare grają tak samo, jak ich pierwowzór.

 

 

Bose QuietComfort 35 kosztują mniej więcej 350 dolarów. Firma ColorWare postanowiła zbytnio nie szarżować z ceną, co oczywiście nie oznacza, że jest tanio – za złotą wersję należy zapłacić 749 dolarów. Kwota nie jest jednak jedyną przeszkodą – powstało ich bowiem zaledwie 50 sztuk.

 

Ktoś mógłby powiedzieć, że równowartość około 3 tysięcy złotych za słuchawki to sporo, ale daleko im do najdroższych – przykładowo za tytanowe Lab2, stworzone za pomocą drukarki 3d, trzeba było zapłacić około 17 tysięcy złotych.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska