Najbardziej perwersyjny rejs na świecie

2017-01-19
Najbardziej perwersyjny rejs na świecie

Pewna meksykańska firma przygotowała ofertę dla ludzi, którzy z pełnym przekonaniem mogą o sobie powiedzieć, że są naprawdę wolnymi duchami. A przy tym dysponują sporymi pieniędzmi.

Dla wielu ludzi rejs jachtem po Morzu Śródziemnym to wręcz synonim wyrażenie „wymarzone wakacje”. Bo co może być lepszego od niespiesznego przemieszczania się od portu do portu przy idealnej pogodzie, mając do dyspozycji różnego rodzaju luksusy? Jak się okazuje, nie ma takiego idyllicznego krajobrazu, którego nie dałoby się ulepszyć i uczynić jeszcze atrakcyjniejszym.

 

Meksykańska firma Original Group przygotowała bowiem wyjątkowy rejs, który został nazwany Desire Cruise. Jest on przeznaczony dla ludzi, którzy preferują dość specyficzny sposób wypoczynku – organizatorzy twierdzą bowiem, że zakładanie ubrań podczas wycieczki jest „opcjonalne”, a wyzwolone pary, które wezmą w nich udział (single są wykluczeni), będą miały okazję „zdefiniować na nowo pojęcie erotyzmu”, a także „przeżyć seksualne przygody, w których ograniczeniem jest tylko wyobraźnia”.

 

 

Wygląda więc na to, że każdy kto zdecyduje się na udział w rejsie, ma przed sobą największą seksualną przygodę życia. Jacht wyruszy w podróż 28 kwietnia 2018 roku z portu w Barcelonie, a zakończy ją 5 maja w Rzymie. Po drodze planowane są przystanki w Sete, Marsylii, Monte Carlo, Portofino i Florencji. Ceny wejściówek na pokład wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy dolarów. Jeśli jednak chcielibyście wziąć udział w podobnie bezpruderyjnej zabawie, a nie dysponujecie taką ilością gotówki, dobrym pomysłem może być wyprawa do Budapesztu i odwiedziny w tamtejszych termach. Nasz człowiek tam był i opisał swoje wrażenia – znajdziecie je w TYM miejscu.

 

foto: shevtsovy / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska