Śniadanie nigdy już nie będzie takie samo

2017-01-26
Śniadanie nigdy już nie będzie takie samo

Kuchenny gadżet, którego zawsze chciałeś, właśnie został wymyślony i wprowadzony do sprzedaży. To toster do bekonu. Dzięki niemu śniadanie nie będzie już takie samo, będzie lepsze.

Śniadanie zjedzone? Jeszcze nie? W sumie wszystko jedno, wkrótce i tak może być ono inne niż dotychczas.

 

Największy z wynalazków ludzkości, czyli bekon, zawsze sprawiał w kuchni ogromne problemy. Podsmażanie plasterków tej ambrozji powodowało same kłopoty: bałagan, mnóstwo brudnych naczyń, stracony czas. Pieczywo łatwo było tostować, podczas gdy bekon - jako dodatek do jajecznicy lub jajek sadzonych - nie.

 

Kuchnia wzbogaciła się właśnie o gadżet, który rozwiązuje problemy. Firma Nostalgia Electrics, specjalizująca się w produkowaniu ekskluzywnych tosterów do pieczywa, fontann do czekolady i urządzeń do zapiekania kanapek, wynalazła toster do bekonu.

 

Wystarczy położyć we właściwym miejscu plasterki ulubionej wędliny i chwilkę poczekać. Chupiące paski bekonu będą gotowe już po chwili. Nic podobno nie pryska tłuszczem, a czyszczenie urządzenia jest dziecinnie łatwe, wystarczy użyć papierowego ręcznika.

 

Toster jest co prawda do bekonu, uwielbianego jako śniadaniowy dodatek raczej w krajach anglosaskich, ale wyobrażamy sobie, że można na nim podsmażać plastry boczku, polędwicy, czy szynki, które wciąż chętniej preferujemy w Polsce.

 

Tymczasem mamy nadzieję, że narobiliśmy wam smaku na posiłek, bez względu na to, czy mowa o śniadaniu, drugim śniadaniu, czy jakimkolwiek innym jedzeniu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska