Film na romantyczny wieczór we dwoje

2017-01-27
Film na romantyczny wieczór we dwoje

„Hej, może wpadniesz do mnie wieczorem i obejrzymy jakiś film?” – jeśli na tak lub podobnie zadane pytanie dziewczyna odpowiada twierdząco, możesz sobie w duchu pogratulować. Oraz zacząć się zastanawiać nad tym, co rzeczywiście obejrzycie.

Dzięki rozwojowi technologii i aplikacjom takim jak Tinder randkowanie stało się o wiele prostsze i mniej kłopotliwe. Nie wszyscy jednak dobrze się odnajdują przy tak bezpośrednim stawianiu sprawy i dla nich o wiele bardziej liczy się romantyczna otoczka. A co może być bardziej romantycznego od wspólnego, wieczornego oglądania filmu? Istnieje oczywiście całkiem duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna zgadzając się odwiedzić was wieczorem pod pretekstem wspólnego seansu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że drugiej połowy filmu raczej nie będzie pamiętać. Niemniej jednak, skoro obiecałeś film, to musicie przynajmniej zacząć go oglądać. Jaki film dla dwojga najlepiej w takim razie wybrać?

 

Dobry film na wieczór we dwoje

 

Aby romantyczny wieczór z dziewczyną przebiegł tak, jak byś tego chciał, wybór odpowiedniego filmu jest kwestią kluczową. Pomocne w wyborze mogą okazać się media społecznościowe. Ludzie za pomocą Facebooka oraz Instagrama nieustannie dzielą się ze światem swoimi opiniami na temat tego, co zobaczyli i usłyszeli. Jeśli nie masz pojęcia, jaki romantyczny film dla dwojga będzie odpowiedni, zobacz, czy twoja wybranka nieświadomie ci tego nie podpowiedziała. Jeśli dowiesz się, że jej ulubionymi tytułami są wszystkie części fascynujących przygód Bridget Jones, Listy do M lub 50 twarzy Greya, to cóż – nikt nie mówił, że będzie łatwo i wszystko zostanie podane na tacy.

 

Z całą pewnością złym pomysłem będzie włączenie filmu, w którym bohaterowie co chwilę do siebie strzelają, biją lub wyrządzają sobie krzywdę w inny sposób. Obrazy z Arnoldem Schwarzeneggerem, Sylvestrem Stallone i ich młodszymi odpowiednikami lepiej zostawić na inną okazję. Wielu facetów w takiej sytuacji decyduje się na horrory, jednak taki pomysł jest dość ryzykowny – z jednej strony dziewczyna może rzeczywiście szukać schronienia w waszych ramionach, z drugiej zaś jeśli naprawdę się przerazi, może nie być chętna na inne, zaplanowane na ten wieczór aktywności. Radzilibyśmy także odpuścić sobie filmy z superbohaterami – raz, obecnie mamy do czynienia z ogromnym przesytem tego typu produkcji, a dwa że kobiety często widzą tę tematykę jako przeznaczoną typowo dla dzieci. Czy zatem jesteśmy skazani na komedie romantyczne? Jeśli dziewczyna nalega na takie rozwiązanie, nie należy się obrażać. Trzeba bowiem przede wszystkim pamiętać, że film ma się podobać jej – jeśli ona będzie zadowolona, Ty także. Z tym że zapewne nieco później.

 

foto: Chris Ryan / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska