Z którą celebrytką najchętniej byś się przespał?

2017-01-31
Z którą celebrytką najchętniej byś się przespał?

Takie pytanie zostało zadane sześciu tysiącom ludzi przez serwis SleepCupid.

Niezależnie od tego, czy ktoś się do tego przyzna czy nie, można założyć że chyba każdy z nas w pewnym momencie życia fantazjował na temat seksu ze znaną osobą. Oczywiście doskonale zdając sobie sprawę z tego, że wszystko pozostanie w sferze marzeń.

 

Serwis SleepCupid postanowił sprawdzić, które znane postaci ze świata showbusinessu najczęściej pojawiają się w naszych fantazjach. Ankietujący postanowili nie ograniczać się jedynie do Stanów Zjednoczonych i przepytali również mieszkańców Wielkiej Brytanii, szeroko pojętej Europy, Kanady, Brazylii, Australli oraz Nowej Zelandii.

 

W Stanach Zjednoczonych najbardziej pożądaną celebrytką okazała się Kim Kardashian, co nie jest wielkim zaskoczeniem – styl życia gwiazdy i ilość skandali z jej udziałem skutecznie oddziałuje na masową wyobraźnię. Na drugim miejscu znalazła się Scarlett Johansson. Dalsze miejsca dowodzą jednak, że Amerykanie preferują nie tylko seksbomby – trzecią najczęściej podawaną odpowiedzią było „Mila Kunis”.

 

 

Amerykańskie aktorki i piosenkarki zupełnie nie działają na wyobraźnię Brytyjczyków – oni fantazjują przede wszystkim o swoich rodaczkach. Na pierwszym miejscu znalazła się Katarzyna, księżna Cambridge, bardziej znana jako Kate Middleton, czyli małżonka księcia Williama. Na drugim miejscu znalazła się Emma Watson, a na trzecim Kelly Brook.

 

 

W dość szeroko ujętej kategorii „Europa” listę otwiera Olga Kurylenko – Rosjanka, znana głównie z roli dziewczyny Bonda w średnio udanym Quantum of Solace. Na drugim miejscu znalazła się Timea Babinyecz (pochodząca z Węgier zwyciężczyni konkursu Miss Universe z 2010 roku), a na najniższym stopniu podium uplasował się szwedzki aniołek Victoria’s Secret – Elsa Hosk. Brak Polek w tym zestawieniu uważamy za mocno krzywdzący.

 

 

Kobietom zostało zadane jeszcze jedno, interesujące pytanie – czy gdyby miały taką możliwość, przespałyby się z Donaldem Trumpem? 13,4% odpowiedziało, że owszem. Interpretację zostawiamy wam.

 

 

foto: SleepCupid.com / Instagram

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska