OSCYP już w najbliższą sobotę!

2017-02-01
OSCYP już w najbliższą sobotę!

Trwają ostatnie przygotowania do organizacji OSCYP Contest 2017 – największych i najdłużej organizowanych zawodów snowboardowych w naszym kraju. Święto polskiego snowboardingu ruszy 4 lutego po raz dziewiąty na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Przez całą sobotę będzie można zobaczyć w akcji najlepszych riderów z Polski.

Ratraki konstruktorów toru przeszkód ruszyły pełną parą. Od kilku dni w Białce Tatrzańskiej trwają intensywne przygotowania do dziewiątej edycji OSCYP Contest. Po raz kolejny właściciele stoku Kotelnica stworzyli idealne warunki do budowy doskonałych przeszkód, dlatego tegoroczne warunki do zorganizowania zawodów będą jeszcze lepsze. Walka o nagrody rzeczowe i pieniężne rozpocznie się już 4 lutego o godzinie 10:00. Najlepsi zdobędą między innymi unikatowy model zegarka firmy NIXON, słuchawki Grind oraz głośniki Barricade, marki Skullcandy, a także kamery GoPro.

 

 

Wszyscy zaproszeni zawodnicy potwierdzili już swoją obecność. W ostatnim momencie swoje przybycie do Białki Tatrzańskiej ogłosił Piotr Janosz – zdobywca drugiego miejsca z zeszłego roku. Podczas poprzedniej rywalizacji pochodzący z Katowic snowboardzista przegrał walkę o pierwsze miejsce z Wojtkiem Pawlusiakiem. Tym razem z pewnością będzie chciał spróbować ponownie zdobyć pierwsze miejsce i udowodnić swoją pozycję najbardziej
wszechstronnego zawodnika na polskiej scenie. O tym dlaczego zawodnicy tak chętnie biorą udział w OSCYP Contest, opowiedział wielokrotny mistrz Polski i olimpijczyk – Michał Ligocki. „Te zawody mają już swoją tradycję. Czuję się wyróżniony za każdym razem kiedy dostaję zaproszenie do udziału w nich” mówi Michał pytany o specyfikację najdłużej organizowanych zawodów snowboardowych w Polsce. „Doczekaliśmy się kolejnego pokolenia zawodników, przez co renoma OSCYPa stała się wielopokoleniowa!”

 

Jeżeli chcesz wziąć udział w najważniejszym wydarzeniu snowboardowym w Polsce, przyjdź 4 lutego na stok Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.oscypsnowboardcontest.pl oraz oficjalnym profilu Facebookowym.

 

 

PEŁNA LISTA ZAWODNIKÓW:

Nikodem Franczak
Piotr Tokarczyk
Rafał Sypień
Maciej Długosz
Wojtek Pawlusiak
Marek Rauba
Mateusz Zielonka
Kamil Knop
Jakub Szkaradek
Kuba Skrzypkowski
Wojtek Wojtyła
Janek Jaromin
Michał Ligocki
Marcin Kilar
Maks Strąg
Filip Filipek
Tomek Zielony
Daniel Więcek
Adrian Smardz
Marcin Kordek
Adam Adamski
Michał Matuszewski
Michał Wróblewski
Mariusz Lukomski
Piotr Janosz

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska