Które części ciała u kobiet są dla nas najseksowniejsze?

2017-02-01
Które części ciała u kobiet są dla nas najseksowniejsze?

Podobno faceci dzielą się na tych, którzy najbardziej zwracają uwagę na piersi oraz na tych, których wzrok w pierwszej kolejności koncentruje się na damskich pośladkach. Czy jednak rzeczywiście te części ciała kobiet uważamy za najseksowniejsze?

Tym razem sprawdzeniem tego, co najbardziej podoba się mężczyznom w kobietach zajął się brytyjski serwis Dr.Felix, na co dzień działający w branży farmaceutycznych. Badania zostały przeprowadzone na mieszkańcach Stanów Zjednoczonych, a wyniki są… cóż, jak zazwyczaj w takich przypadkach bywa, interesujące.

 

Okazuje się, że nawet jeśli mężczyźni twierdzą, że najbardziej lubią piersi lub pośladki, to razem wzięci i tak są w mniejszości względem tych, dla których najseksowniejszą częścią kobiecego ciała jest twarz. To właśnie taka odpowiedź pojawiała się najczęściej - udzieliło jej bowiem aż 46% ankietowanych. Pupa zajęła drugie miejsce, będąc ulubionym damskim atrybutem dla 18%. Na najniższym stopniu podium znalazły się włosy (11%), a na kolejnych nogi (9%), piersi (8%) oraz brzuch i inne (po 4%). Niewielu mężczyzn, bo zaledwie 1%, przyznało że najseksowniejsze są oczy.

 

 

Ciekawie też prezentuje się infografika, która mówi o tym, jak męskie preferencje dotyczące części ciała u kobiet zmieniają się z wiekiem. Twarz zawsze znajduje się na pierwszym miejscu, ale im mężczyzna starszy, tym bardziej zwraca uwagę na ten element. Odwrotnie jest w przypadku pośladków, które zdają się elektryzować przede wszystkim młodych facetów, by z upływem czasu coraz bardziej tracić na znaczeniu. Cóż, może starsi mężczyźni przyglądają się głównie swoim rówieśniczkom, co może niejako tłumaczyć ten trend.

 

 

Na koniec amerykańska ciekawostka, pokazująca która opcja zwyciężyła w poszczególnych stanach. Musimy przyznać, że nie mamy pojęcia, dlaczego Nevada i Montana tak uwielbia pośladki, a Vermont jest stanem, który stawia kobiece piersi na piedestale.

 

 

foto: bns124 / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska