Ranking najlepszych polskich biustów w marcowym CKM-ie

ckm
2017-02-03
Ranking najlepszych polskich biustów w marcowym CKM-ie

My zrobilibyśmy to lepiej – to nie powinno dla was ulegać wątpliwości. Ale jako że pięknych piersi nigdy zbyt wiele, na ranking miesięcznika CKM też warto rzucić okiem. Kto wygrał? A jakich pięknych piersi w rankingu zabrakło? Nie zdradzimy. Powiemy za to, że w rankingu jest ich aż 50. I jak, ciekawi?

Ale na rankingu się nie kończy, bo – jak twierdzą nasi koledzy z sąsiedniej redakcji – w marcowym numerze ich pisma jest też trochę innych ciekawych rzeczy. Do czytania i do oglądania. Zobaczcie jak zapowiadają nowe wydanie pisma:

 

 

Na okładce:
* DOMINIKA DUNDER
Wicemiss Wielkopolski stanowczo protestuje przeciwko zasadzie, że uczestniczki konkursów piękności nie mogą rozbierać się w fajnych magazynach dla mężczyzn!

W środku numeru:
* RANKING CKM: 50 NAJLEPSZYCH POLSKICH PIERSI
Jako eksperci w tym temacie (z mocnym CV) wybraliśmy najładniejsze, najfajniejsze i najokazalsze biusty wśród polskich modelek, aktorek, piosenkarek oraz celebrytek. Kto znalazł się na naszej liście? Które piersi są najlepsze?

Wywiady:
* JAROSŁAW SOKOŁOWSKI „MASA”
Najsłynniejszy świadek koronny w Polsce pokazuje naszemu redaktorowi swoją twarz – i rozmawia nie tylko o dawnej polskiej mafii, ale też o tej współczesnej.

* ANDRZEJ BARGIEL
Ekstremalny narciarz-himalaista opowiada CKM m.in. o zjeżdżaniu na nartach z K2 oraz mówi, jak to jest z wódką i seksem w namiocie na wysokiej górze podczas śnieżnej zamieci.

* SÉBASTIEN OGIER
O czym, oprócz samochodów, można rozmawiać z czterokrotnym rajdowym mistrzem świata WRC? My rozmawiamy na przykład o piłce nożnej, serialach i zmienianiu pieluch.

Artykuły:
* 10 BRONI, KTÓRE ZMIENIŁY LOSY ŚWIATA
Historia ludzkości to historia tworzenia coraz bardziej śmiercionośnych narzędzi do zabijania innych ludzi. Ale... może właśnie wkraczamy w erę bezkrwawego oręża?

* KARNAWAŁ TOTALNY
Najsłynniejszy karnawał jest w Rio. Najdroższy jest w Wenecji. Ale najlepszy karnawał świata odbywa się co roku na Teneryfie. Dołącz do totalnej imprezy!

* JAK PRZETRWAĆ WALENTYNKI I NIE ZWARIOWAĆ
Radzą: Hardkorowy Koksu, Krzysztof Sokołowski z zespołu Nocny Kochanek, Paweł Jesionowski z zespołu Masters, Chwytak, Van Bendler i Sebastian Niegowski.

* ALKOWALETYNKI
Przed świętem zakochanych proponujemy kolekcję alkoholi z całego świata, dzięki którym w oczach dziewczyny staniesz się np. gorący jak Hiszpan albo niestrudzony jak Grek...

* ZNANI NA BANI
Kończymy temat Walentynek, zostajemy w temacie alkoholu. Oto ludzie–dowody na to, że duża ilość procentów w organizmie nie przeszkadza w odniesieniu sukcesu!

* ZEGARKI: OZDOBA MĘŻCZYZNY
Oprócz tego, że mniej lub bardziej dokładnie wskazują godzinę, mogą stać się prawdziwym wyróżnikiem faceta. 13 zegarków z klasą – z różnych półek cenowych.

* MĘSKA MODA
Zestawy trendowych ciuchów na narty albo snowboard. A także bajeranckie maski przeciwpyłowe, dzięki którym polubisz smog.

Plus m.in.:
* Felieton Niekrytego Krytyka
* Niezwykłe miejsca na zimowy wypad
* Adrianna Wajs – dziewczyna, która pali, tańczy, jeździ szybko samochodem i nie ma problemów z nagością.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska