Reżyserski debiut Dawida Ogrodnika – nowy klip Buslava już w sieci

2017-02-03
Reżyserski debiut Dawida Ogrodnika – nowy klip Buslava już w sieci

Na oficjalnym kanale youtube'owym Buslava jest już dostępny najnowszy teledysk tego artysty. Klip jest jednocześnie debiutem reżyserskim jednego z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia – Dawida Ogrodnika.

Buslav komponuje i śpiewa. Gra też na instrumentach dętych i klawiszowych. Sam opisuje się za pomocą anglicyzmów i hasztagów. Zacytujmy: „wind-catcher, dream-chaser, truth-seeker, #songwriter, #musician". A konkretniej? Cóż, jego twórczość porównać można na przykład do takich, popularnych w ostatnich latach wykonawców, jak Kortez czy Skubas. A, bylibyśmy zapomnieli, tak naprawdę nazywa się Tomasz Busławski. Tysiąc to najnowszy teledysk promujący album pochodzącego z Rogoźna artysty.

 

 

Dawida Ogrodnika przedstawiać już chyba nie trzeba. Trzydziestoletni aktor od kilku lat uchodzi za jednego z najzdolniejszych w swoim pokoleniu i co jakiś czas to udowadnia. Przypomnijmy choćby role w takich obrazach jak Jesteś Bogiem, oscarowa Ida czy Disco polo. Nie dalej niż pół roku temu po raz ostatni udowodnił swój talent, występując w głośnym filmie Ostatnia rodzina, w którym wcielił się postać niełatwego i kontrowersyjnego Tomka Beksińskiego. I zapadł w pamięć. Tym razem, robiąc teledysk dla Buslava, stara się udowodnić, że sprawdza się także po drugiej stornie kamery. Sprawdźcie jak mu to wyszło.

 

fot. Mateusz Nasternak

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska