Pióra dla fanów „Gry o tron”

2017-02-08
Pióra dla fanów „Gry o tron”

Firma Montegrappa, zajmującą się tworzeniem ekskluzywnych artykułów piśmienniczych, stworzyła serię inspirowaną słynnym serialem HBO „Gra o tron”.

Montegrappa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że grono fanów książek autorstwa Geogre’a R.R. Martina i inspirowanego nimi serialu produkcji HBO należy do najliczniejszych na świecie – stąd też nie dziwi fakt, że postanowiono stworzyć ofertę, która ma duże szanse, aby trafić w ich gusta.

 

 

Firma stworzyła cztery rodzaje artykułów do pisania, każdy poświęconej innemu, wielkiemu rodowi Westeros. Mamy więc pióra i długopisy Starków, Targaryenów, Baratheonów i Lannisterów. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu Montegrappa:

 

 

„Dzięki niesamowitym historiom o zdradzie i szlachetności, rodzinie i honorze, ambicji i miłości, śmierci i woli przeżycia udało się Grze o tron zawładnąć wyobraźnią fanów na całym świecie i stać się jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Montegrappa jest dumna, że może ogłosić serię instrumentów do pisania, która odzwierciedla wielkość tej niezwykłej sagi.”

 

 

Każde z piór i długopisów zostało wykonane z ogromną dbałością o detale – stalówki zostały wykonane ze stali nierdzewnej i ozdobione symbolem miecza. Na zatyczkach znajdziemy wygrawerowany napis „Game Of Thrones”. Pióra i długopisy każdego z rodów zawierają symbole i ornamenty dla nich charakterystyczne – na tym Starków znajdziemy ich dewizę, czyli „Winter Is Coming” i zdobienie w kształcie głowy wilkora, to dedykowane Lannisterom jest czerwono-złote i ozdobione lwem, na piórze Targaryenów znajdziemy smoka, a Baratheonów jelenia.

 

 

Ceny kształtują się następująco: za pióro trzeba zapłacić 245 euro, natomiast długopisy w zależności od wariantu kosztują odpowiednio 235 i 210 euro.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska