Pamela Anderson reklamuje bieliznę i wibrator

2017-02-09
Pamela Anderson reklamuje bieliznę i wibrator

Brytyjska marka Coco de Mer odrobiła lekcje z reklamy i marketingu. Właśnie wyprodukowała zmysłową reklamę z samą Pamelą Anderson odzianą w jej bieliznę i sposobiącą się do użycia jej wibratora. Walentynkową reklamę. Coś czujemy, że sprzedaż może dzięki niej skoczyć!

Chociaż jakiś czas temu Pamela Anderson bardzo niepochlebnie wypowiedziała się na temat pornografii, oczywiście nie zaczęła ona nagle stronić od seksu. W końcu to z nim ta ikoniczna aktorka kojarzy się przede wszystkim (poza tym także z czerwonym kostiumem kąpielowym na plaży i... z PLAYBOYEM). Firma Coco de Mer wykorzystała to jak tylko może. Płatki róż, bielutka pościel, drzwi zamykane na zasuwkę. Jest zmysłowo, zapewniamy.

 

 

Akcja trwającej ponad półtorej minuty reklamy właściwie koncentruje się na tym, że Pamela przygotowuje atmosferę do autoerotycznej sesji w walentynki. „Nikt nie zna cię lepiej niż ty sama” – przekonuje hasło reklamowe. Jesteśmy facetami i swoje wiemy, ale gdybyśmy byli adresatkami produktu – moglibyśmy dać się przekonać. Bo Pamela wydaje się tu przekonująca. Co z tego, że ma już 49 lat.

 

A Coco de Mer? Cóż, wygląda na to, że brytyjska firma może naprawdę sporo wygrać na tej reklamie. Tym razem bielizna, wibrator i Pamela Anderson. Ciekawe co z bogatej oferty firmy zostanie zareklamowane następnym razem? I – co nie mniej ważne – kto to zareklamuje?

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska