Disney zapowiada dwa nowe parki tematyczne: „Gwiezdne wojny” i „Avatar”

2017-02-09
Disney zapowiada dwa nowe parki tematyczne: „Gwiezdne wojny” i „Avatar”

Dawno temu w odległej galaktyce, a konkretnie u nas na Ziemi i to już stosunkowo niedługo powstaną nowe parki tematyczne Disneya. „Avatar" to jedno, ale znamy takich, którzy za pobyt w parku z motywem „Gwiezdnych wojen” oddaliby naprawdę sporo. Już teraz mogą się do tego szykować.

Pierwszy będzie Avatar. Według zapowiedzi park zadebiutuje już całkiem niedługo, bo pod koniec maja. Na Gwiezdne wojny przyjdzie czas trochę później, a konkretnie w 2019 roku. Czyli jeszcze trochę czekania jest. Właściwie może szkoda, że już wiadomo, że przygotowują ten park. Dlaczego? Bo teraz nie będziemy się mogli doczekać.

 

 

Zajmijmy się Gwiezdnymi wojnami. Parki będą dwa: jeden z Kalifornii, a drugi na Florydzie. Ich otwarcie zbiegnie się z premierą zapowiadanego dziewiątego epizodu galaktycznego cyklu. Każdy z nich będzie miał prawie 5,7 hektara powierzchni, która ma być szczelnie zapełniona atrakcjami związanymi z gwiezdną sagą.

 

 

Zbyt wiele na temat parku na razie nie wiadomo. To zrozumiałe, w końcu im pilniej będzie strzeżona informacja, tym lepszy będzie efekt końcowy. Disney zapewnia jednak, że park z motywem Gwiezdnych wojen będzie ich największym w historii parkiem poświęconym jednemu tematowi. To niemało, prawda? Mówimy o Disneyu...

 

Twórcy parku zapowiadają, że odwiedzający będą mogli chociaż na chwilę przenieść się na kilka znanych z uniwersum Gwiezdnych wojen planet, na których spotkają ważniejsze i mniej ważne postacie znane z sagi. Jedna z głównych atrakcji – przelecenie się Sokołem Millennium. Tak, dobrze zrozumieliście. Teraz wy też nie możecie się doczekać, prawda?

 

A skoro już jesteśmy przy Gwiezdnych wojnach, przypomnijcie sobie dlaczego nie podobał nam się Łotr 1 i – to chyba nawet ważniejsze – jak wygląda Sara Jean Underwood przebrana za postacie znane z sagi. Gdybyśmy to my pracowali nad takim parkiem, zrobilibyśmy wszystko, żeby ją zatrudnić.

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska