2017-02-14
PLAYBOY wraca do nagości!

Po równo roku braku nagości amerykański PLAYBOY wraca do tego, z czego jest najbardziej znany. Czyli do w pełni nagich sesji. Numeru jeszcze nie ma, ale media poinformował o tym 25-letni Cooper Hefner, syn Hugh i aktualny dyrektor kreatywny marki. Nagość wraca do PLAYBOYA pod hasłem „Nagość jest normalna".

Cooper Hefner stwierdził wprost: „Byłem pierwszym, który mówił, że sposób w jaki magazyn pokazywał nagość trącił myszką, ale całkowite jej usunięcie było błędem. Nagość nigdy nie była problemem, bo nagość nigdy nie jest problemem. W dniu dzisiejszym przywracamy magazynowi tożsamość i ponownie pokazujemy kim jesteśmy."

 

 

 

Właśnie pod hasłem „Naked is Normal" rusza kampania promocyjna numeru marcowo-kwietniowego, którą łączy się ze zmasowaną promocją oznaczoną hasztagiem #NakedIsNormal. Świat drży w oczekiwaniu, co pokażemy w najnowszym numerze. I dobrze. 

 

To nie koniec zmian w amerykańskiej edycji magazynu. Jedne podobają nam się bardziej, inne mniej – wy oceńcie sami. Najbardziej rzuci się wszystkim w oczy, że z okładki zniknie hasło „Entertainment for Men" (czyli „Rozrywka dla mężczyzn"). Poza tym do magazynu wrócą takie rubryki jak „Filozofia Playboya" i „Dowcipy barowe".

 

 

Pozostaje nam czekać na pierwszy numer naszego amerykańskiego odpowiednika z przywróconą nagością. Okładka zapowiada się obiecująco, ale tajemniczo.

 

Na koniec jeszcze raz oddajmy głos Cooperowi: „To szczególny moment – zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym – w którym mogę podzielić się najnowszym wydaniem magazynu. I z tatą i z czytelnikami. Chcemy pokazać, że marka jest potrzebna zarówno mojemu pokoleniu, jak i pokoleniom, które nadchodzą."

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska