Zamów kucharza do domu

Zamów kucharza do domu

Kto nie lubi wykwintnych kolacji w gwiazdkowych restauracjach? Pytanie jest tylko retoryczne – mało kto powiedziałby, że nie lubi dobrze zjeść w eleganckiej atmosferze. Teraz, by poczuć tę atmosferę, nie musisz nawet wychodzić z domu. Dzięki usłudze Ulala Chef możecie zamówić do domu nie tylko posiłek, ale i kucharza, który przygotuje go na waszych oczach.

Wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Zapraszasz do domu kilku gości. Może to być kilkoro szczególnie ważnych dla ciebie osób. Mogą to być kontrahenci, których chcesz ugościć w sposób specjalny i w domu. W każdym razie zależy ci na tym, żeby kolacja zrobiła na nich wrażenie. Dobrze się ubierasz, dbasz o przyjazną, relaksującą atmosferę, co dodatkowo podkreśla specjalnie dobrana muzyka. Zaczynacie od drinków i rozmów jeszcze nie przy stole. Nagle dzwonek do drzwi. Przyszedł kucharz, który zadba o to, żeby twoi goście nie tylko nie wyszli od ciebie głodni, ale także o ich zadowolenie. Przygotuje wcześniej zamówione przez ciebie potrawy, podczas kiedy wy będziecie kontynuowali rozmowy, kątem oka patrząc co robi. Prawda, że efektowne?

 

Usługa, która pozwoli zrealizować taki scenariusz nazywa się Ulala Chef. To polski startup, który dosłownie z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej. Nic dziwnego – pomysł jest dość innowacyjny. Zwłaszcza, że tak naprawdę usługa Ulala Chef zależy od zaangażowanych w projekt kucharzy. Niektórzy z nich nie tylko pozwalają patrzyć sobie na ręce i tłumaczą, co właśnie robią, ale właściwie prowadzą kameralne warsztaty kulinarne dla grupki zgromadzonych gości.

 

Obecnie celem firmy jest przede wszystkim poszerzenie grona zaangażowanych w projekt szefów kuchni. Teraz jest ich pięćdziesięciu i obsługują tylko największe polskie miasta. W dalszej kolejności – rozwój międzynarodowy. O reklamę Ulala Chef jak do tej pory raczej nie musi się troszczyć. Zapewniają ją efektowny pomysł oraz zadowoleni użytkownicy, którzy reklamują usługę pocztą pantoflową.

 

fot. Helgi Halldórsson/Flickr (CC BY-SA 2.0)

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska