Ten kalkulator pomoże ci obliczyć ile seksu potrzebujesz, żeby spalić dzisiejsze pączki

2017-02-23
Ten kalkulator pomoże ci obliczyć ile seksu potrzebujesz, żeby spalić dzisiejsze pączki

No dobra, panowie, ile pączków zdążyliście już dziś zjeść? I ile jeszcze planujecie? Pamiętajcie, że nadwyżkę kalorii należałoby spalić, także dziś. Chyba, że chcecie, żeby Tłusty Czwartek okazał się dla was początkiem całego Tłustego Roku. I to tłustego w tym gorszym sensie – w sensie tuszy.

Kto nie zje chociaż jednego pączka w Tłusty Czwartek – temu współczujemy. Kto zje ich dziesięć – z naszej strony wielkie „na zdrowie!" Ale coś za coś. Po najedzeniu się pączków do syta warto je spalić jeszcze tego samego dnia. A jak najbardziej lubimy spalać kalorie? Oczywiście podczas seksu!

 

Jeśli jesteście ciekawi na ile miłości nastawiać się dziś wieczorem w związku ze wzmożonym spożyciem (pączków) – dość łatwo to obliczyć. Przynajmniej jeśli ma się odpowiedni kalkulator. A ten specjalnie na dzisiejszą okazję stworzyła firma Omni Calculator, czyli krakowski startup, który postawił sobie za zadanie policzyć wszystko, co tylko się da: wskaźnik BMI, o ile krótsze będzie życie palacza, ile papierosów wypalasz wdychając smog i tym podobne rzeczy. Teraz postanowili pomóc nam z pączkami.

 

Kalkulator dostępny jest TUTAJ!

 

A jeśli założyliście sobie, że seks uprawiacie tylko dla przyjemności – kalkulator powie wam też na ile w spalaniu pączków pomogą wam inne aktywności: jogging, pompki, przysiady, spacer czy jazda na rowerze.

 

 

No więc na razie smacznego, a później miłego wieczoru!

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska