ICON Elite – nowy, męski zapach od marki Dunhill

2017-03-02
ICON Elite – nowy, męski zapach od marki Dunhill

Dunhill przedstawia nowy zapach - ICON Elite, trzecią odsłonę klasycznej kompozycji ICON, nowoczesną i ponadczasową, oryginalną i niezwykle męską.

Cechą charakterystyczną marki Dunhill jest zastosowanie najszlachetniejszych i najrzadszych składników. Widać to także w najnowszej kompozycji, będącej uosobieniem najwspanialszych wartości marki. Dunhill to marka definiująca wszystkie podstawowe cechy współczesnego, brytyjskiego dżentelmena.

 

Mężczyzna

Przywiązuje wagę do szczegółu, dąży do doskonałości, jego styl to ponadczasowa elegancja, wyrafinowanie i nienaganne maniery wynikające z ogromnego szacunku dla tradycji. Korzysta zarówno z uroków życia w mieście, jak i poza nim, uosabiając zawsze niezależnie od sytuacji, brytyjską elegancję i luksus. Jego zapach pozwala mu być sobą – jest pewny siebie, lecz nie arogancki, skupiający na sobie uwagę, lecz nie egocentryczny. Po prostu – jest dżentelmenem.

 

Zapach

Kompozycja oparta została na trzech podstawowych akordach: sycylijskiej pomarańczy, wetiwerze i drzewie sandałowym. Akordy te decydują o rozpoznawalności i wyjątkowości tego zapachu. Śmiały, korzenny akcent kardamonu i czarnego pieprzu dodaje kompozycji głębi i intensywności, podczas gdy szałwia i jałowiec podkreślają elegancję zapachu. Ostatecznie połączenie drzewa hebanowego i czarnego zamszu dopełnia całości kompozycji, potwierdzając tym samym szlachetność i wyjątkową jakość użytych składników.

 

Projekt

Podobnie jak wiele akcesoriów marki, również flakon zapachu ICON Elite zawiera w sobie charakterystyczny element – wzór diamentowy będący specyficzną fakturą metalu zastosowaną w motoryzacji. Wzór po raz pierwszy został użyty w akcesoriach marki w 1924 roku i odtąd był stosowany w szerokiej gamie produktów Dunhill, takich jak wieczne pióra lub spinki do mankietów. Tym razem jednak flakon wykonany został z czarnego szkła.

 

ICON Elite uosabia brytyjski luksus dla mężczyzn doskonale łącząc w sobie bogate dziedzictwo marki Dunhill, doświadczenie w krawieckim rzemiośle oraz dążenie do innowacji I wyrafinowania, które służyć mają nowoczesnemu dżentelmenowi.

 

Zapach jest dostępny w trzech wariantach:

Dunhill Icon Elite 30ml EDP - 229 zł


Dunhill Icon Elite 50ml EDP - 299 zł

Dunhill Icon Elite 100ml EDP – 399 zł

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska