Niesamowity apartament Tommy'ego Hilfigera wystawiony na sprzedaż

Niesamowity apartament Tommy'ego Hilfigera wystawiony na sprzedaż

Chcesz poczuć atmosferę serialu „Policjanci z Miami” i kupić tam apartament? Lepszego nie znajdziesz! Mieszkanie Tommy'ego Hilfigera wygląda tak jak powinno, żeby ci się to udało. Czyli jak mieszkanie jednego z najważniejszych projektantów ubrań przełomu wieków.

Hilfiger włożył w to mieszkanie zarówno trudne do wyobrażenia środki, jak i wiele talentu. Cóż, facet jest nie tylko miliarderem, ale i fanatykiem renowacji. Zobaczcie tylko jak wygląda ten apartament! Hilfiger kupił go w 2013 roku za 17,5 miliona dolarów. Teraz, po dokonaniu pewnych przeróbek, sprzedaje go za 27,5 miliona!

 

 

 

Hilfiger wraz z żoną Dee Ocleppo zatrudnił światowej sławy dekoratora wnętrz Martyna Lawrence'a Bullarda. I zrobił to we właściwym sobie stylu, czyli w stylu inspirowanym pop-artem Andy'ego Warhola. Na przykład tapeta ze słynnymi bananami. Ale uwaga – teraz najlepsze! – to tapeta, która nie tylko dobrze wygląda, ale także wydziela zapach bananów, kiedy ją potrzesz. To jednak nie koniec bajerów. Przypatrzcie się zdjęciom! Widzicie choćby kulę dyskotekową, która oświetla stół w jadalni? No właśnie...

 

Żebyście nie zechcieli kupić kota w worku – garść konkretów. Apartament ma siedem sypialni, osiem łazienek i jest właściwie swego rodzaju galerią, w której znajdują się kupione przez Hilfigera dzieła designerskiej sztuki. – Powierzchnia? – zapytacie. – Ponad 1400 metrów kwadratowych – odpowiemy i po prostu zachęcimy do dokładnego obejrzenia zdjęć apartamentu w naszej galerii.

 

fot. Zachary Balber/The Jills

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska