Deadpool 2 – będzie jeszcze zabawniej? [ZWIASTUN]

2017-03-06
Deadpool 2 – będzie jeszcze zabawniej? [ZWIASTUN]

Najbardziej bezczelny superbohater niebawem powróci na ekrany kin – właśnie pojawił się zwiastun kontynuacji hitowego „Deadpoola”.

Gdy Deadpool po raz pierwszy pojawił się na ekranie w filmie X-Men Geneza: Wolverine w 2009 roku, fani komiksowego pierwowzoru byli wściekli i załamani jednocześnie. Trudno im się dziwić – postać Wade’a Wilsona została drastycznie zmieniona względem oryginału. Deadpool w filmie reżyserowanym przez Gavina Hooda nie dość, że został pozbawiony swojej najbardziej charakterystycznej cechy, czyli specyficznego poczucia humoru, to jeszcze… strzelał laserami z oczu.

 

Na szczęście włodarze firmy postanowili naprawić swój błąd i jeszcze raz, tym razem we właściwy sposób, przenieść Deadpoola na duży ekran. W główną rolę znów miał wcielić się Ryan Reynolds, a Wade Wilson w jego wykonaniu w końcu miał stać się takim, jakiego oczekiwali fani – wygadanym, dowcipnym i bezczelnym. Twórcy filmu zdecydowali się na odważny krok – obraz otrzymał kategorię R, co oznaczało, że nie zabraknie w nim mocniejszych scen. Jak się później okazało, było to świetne posunięcie – Deadpool z 2016 roku zarobił na całym świecie niemal 800 milionów dolarów, przy budżecie wynoszącym 58 milionów.

 

Kwestią czasu było, aż pojawią się informacje o planowanej kontynuacji przygód Wade’a Wilsona – bo sam fakt, że sequel nie powstanie, nie ulegał najmniejszej wątpliwości. I rzeczywiście – rok po premierze Deadpoola w internecie pojawił się zwiastun “dwójki”. Oto i on:

 


W tytułową rolę oczywiście ponownie wcieli się Ryan Reynolds, a partnerować mu będą Kyle Chandler i Karan Soni. To w zasadzie wszystko, co na ten moment wiemy na temat obsady Deadpoola 2. Pojawiły się informacje (które powyższy trailer niejako potwierdza), że na ekranie zobaczymy Nathana Summersa, czyli Cable’a – postać doskonale znaną fanom komiksów X-Men. Reżyserią zajmie się David Leitch, co zwiastuje dobrą zabawę – to człowiek odpowiedzialny za pierwszą część Johna Wicka. Scenariusz to ponownie dzieło Rhetta Reese'a i Paula Wernicka Premiera filmu została zaplanowana na 2 marca 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska