Posiadłość Michaela Jacksona znów do kupienia

2017-03-07
Posiadłość Michaela Jacksona znów do kupienia

Jedna z najsłynniejszych posiadłości wszech czasów – Neverland należąca do Michaela Jacksona – jest ponownie do kupienia. Zobaczcie zdjęcia, bo warto.

 

Ranczo Neverland ma 2700 akrów, czyli aż 1100 hektarów. Mieści się w słonecznej Kalifornii. Właściciel chce za nie 67 milionów dolarów, o 33 dolary mniej niż poprzednio (spora przecena prawda). Posiadłość nie nazywa się już zresztą Neverland, lecz Sycamore Valley Ranch.

 

Co, poza ogromnym terenem, dostanie się za tę fortunę? Po pierwsze legendę. Neverland był domem największego artysty pop wszech czasów. Michael Jackson był piosenkarzem kontrowersyjnym, wcieleniem Piotrusia Pana. Swój dom zamienił na bajkowe miejsce z własnym placem zabaw, mini-zoo i wesołym miasteczkiem. To wszystko zostało zlikwidowane, w posiadłości nie ma już tych ekstrawagancji.

 

Dawny Neverland składa się z głównego domu o powierzchni 1160 metrów kwadratowych z kilkoma sypialniami i łazienkami. Wokół budynek dla służby i obsługi, prywatna remiza, korty tenisowe, basen i wiele innych atrakcji. Są one także w domu, to m.in. kino na 50 osób.

 

Całkiem niedaleko domu mieści się plaża, kilka jezior, lasy. Naprawdę przyjemnie można tu mieszkać, na dodatek ze świadomością do kogo posiadłość należała.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska