Aplikacja randkowa dla... wegan. To działa!

2017-03-09
Aplikacja randkowa dla... wegan. To działa!

Wydawałoby się, że do poszukiwania drugiej połówki wystarczy Tinder. Jak się okazuje, nie wszystkim. Powstała apka randkowa dla wegan, którzy z mięsożercami nie chcą mieć nic wspólnego.

W sumie można się śmiać, ale z drugiej strony: dlaczego niby miałoby być śmieszne to, że ktoś naprawdę wielką wagę przykłada do spraw żywieniowych? Takich osób jest coraz więcej, w restauracjach trudno znaleźć menu, z którego nie mogliby korzystać weganie, a lokale z jedzeniem specjalnie dla nich powstają jak grzyby po deszczu..


 

Ktoś wpadł na pomysł, że weganie chcą się łączyć w pary również na podstawie żywieniowych preferencji. Nie chcą spotykać się z kimś, kto na pierwsze spotkanie zaproponuje im krwistego steka. Właśnie takie przykre dla nich sytuacje wyklucza aplikacja Veg.

 

Działa jak Tinder, czyli łączy ludzi w pary na podstawie różnych preferencji (weganizm jest główną z nich). Dwie osoby zaznaczają ludzi, którzy im się podobają. Jeśli zaznaczą siebie nawzajem, następuje „match”, czyli sparowanie.

 


Twórcy apki wierzą w jej powodzenie, bo wegan jest naprawdę coraz więcej. Uważają, że Veg może służyć nie tylko do szukania kogoś do łóżka lub drugiej połówki, ale także przyjaciół, na przykład do wspólnego gotowania, czy kulinarnych eskapad.

 

Apka jest darmowa, na razie funkcjonuje w Wielkiej Brytanii, ale twórcy zamierzają tworzyć jej lokalne wersje.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska